RU

PinchukArtCentrе одночасно відкриває три виставки

03.02.2012, 16:51
PinchukArtCentrе одночасно відкриває три виставки - Фото
Гарі Х'юм, "Басейн на свіжому повітрі" (Фото надане PinchukArtCentre © 2011. Фотограф: Сергій Іллін)
З 4 лютого до 1 квітня 2012 року в арт-просторі PinchukArtCentre будуть проходити персональні виставки Гарі Х'юма "Краса" і Джефа Уолла "Фотографія: у світлі, чорна, кольорова, біла і темна". А в рамках проекту PAC-UA експозицію під назвою "Неофольк" презентує український художник Микола Маценко.

Як повідомляє прес-служба PinchukArtCentre, перша у Східній Європі персональна виставка британського художника Гарі Х'юма включає в себе більш ніж 60 картин і скульптур. В рамках експозиції під назвою "Краса" об'єднані знакові роботи раннього періоду з нещодавно створеними групами творів, такими як "Веселка", "Тривога і кінь", а також нові картини і скульптури, зокрема, серія "Бікіні", які раніше ніде не експонувалися.

В цілому, для творчості Х'юма є характерним унікальний вибір матеріалів, а також стратегія, яка полягає в тому, що художник відштовхується від конкретного зображення, яке по закінченню тривалого процесу перетворення на абстрактну форму рідко простежується в закінченій роботі.

Також вперше у Східній Європі представлена ​​персональна виставка канадського фотографа Джеффа Уолла. Експозиція під назвою "Фотографія: у світлі, чорна, кольорова, біла і темна" складається з 17 фоторобіт та 7 лайт-боксів. Відібрані для виставки самим автором, ці роботи в кожному залі вибудовують делікатний зв'язок між природою, предметами та молодими людьми на кордоні між юністю і зрілістю.

Уолл протягом останніх тридцяти років привносить властивості живописних полотен у фотографію, тим самим створюючи композиції, які відображають сучасне життя в манері, яка колись вважалася притаманною виключно живопису. У цьому проекті PinchukArtCentre об'єднує останні роботи Уолла і його більш ранні твори. На виставці будуть представлені такі знакові полотна, як "Гра у війну" (2007), а також лайт-бокси і нові кольорові фотографії, серед яких монументальна "Група і натовп" - одна з найбільших робіт художника.

Одночасно відкривається і виставка робіт українського художника Миколи Маценка. Експозиція під назвою "Неофольк" - це п'ятий проект PAC-UA - простору, призначеного для демонстрації нових робіт провідних українських художників у контексті "Колекційної платформи".

В рамках проекту "Неофольк" художник представляє українську традицію, фольклор та історію за допомогою абстракції. Ця експозиція - унікальний проект, в якому автор випробовує межі можливого в мальовничому зображенні, представляючи 46 робіт, створених спеціально для цієї виставки.

Режим роботи PinchukArtCentre: вівторок - неділя з 12:00 до 21:00. Вхід вільний.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини