RU

Перший півфінал Євробачення-2014:сьогодні виступить Марія Яремчук

06.05.2014, 10:34
Перший півфінал Євробачення-2014:сьогодні виступить Марія Яремчук - Фото
Марія Яремчук (фото - ЕРА)
У столиці Данії починаються конкурсні виступи учасників Євробачення-2014. Серед учасників першого півфіналу виступить і представниця України Марія Яремчук, яка виконає пісню "Tick-tock" під 9-м порядковим номером.

Як повідомляє прес-служба НТКУ, учасники півфіналу вийдуть на сцені в такому порядку: 1 - Вірменія, 2 - Латвія, 3 - Естонія, 4 - Швеція, 5 - Ісландія, 6 - Албанія, 7 - Росія, 8 - Азербайджан, 9 - Україна, 10 - Бельгія, 11 - Молдова, 12 - Сан-Марино, 13 - Португалія, 14 - Нідерланди, 15 - Чорногорія, 16 - Угорщина.

Пряма трансляція - о 22:00 на Першому національному.

У другому півфіналі  8 травня, жереб розподілив учасників наступним чином: Норвегія, Ізраїль, Грузія, Австрія, Литва, Польща, Мальта, Македонія, Фінляндія, Ірландія, Румунія, Словенія, Білорусь, Греція, Швейцарія.

У фінал, який пройде 10 травня, автоматично потрапляють країни "Великої п'ятірки" (Франція, Великобританія, Німеччина, Іспанія та Італія) і Данія, як країна-переможниця минулого року. До них приєднаються 20 країн - по 10 з кожного півфіналу.

Девіз цьогорічного Євробачення - Приєднуйся до нас (Join Us).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини