RU

Перемогу на Євробаченні пророкують Швеції, шанси Росії менші

08.05.2012, 12:55
Перемогу на Євробаченні пророкують Швеції, шанси Росії менші - Фото
789e0d461f7c55a38185e1740eb5cc13.jpg
Перше місце в букмекерських таблицях міцно займає шведська співачка Лорін з піснею "Euphoria" - причому в її перемозі більшість тих, хто робить ставки, була впевнена ще два місяці тому. А от російських "Бурановських бабусь" з другого місця потіснила представниця Італії Ніна Дзіллі з піснею "L'Amore Е Femmina".

В таких впливових букмекерських конторах як William Hill, Ladbrokes та інших, учасниці від Швеції пророкують перше місце, Італії та Росії - друге і третє відповідно, проте з мінімальним відривом. Таким чином, колоритні бабусі з Удмуртії з піснею "Party for everybody" зберігають шанс посісти друге місце.

За ними з істотним відривом слідують Великобританія, Данія, Сербія і Ірландія. Ставки на перемогу учасників цих країн приблизно однакові, тому в різних конторах ці чотири країни розміщуються в різній послідовності, але один за одним.

Україна в таблиці ймовірних переможців Євробачення, як і раніше, як і два місяці тому, займає в середньому 18-ий рядок. Такий показник дає хороші шанси на вихід української співачки Гайтани у фінал конкурсу.

Варто відзначити, що прогнози букмекерів не завжди виправдовують себе. Так, в минулому році перемогу обіцяли французькому оперному співакові Аморі Вассілі, але виграв конкурс дует з Азербайджану, який входив в десятку фаворитів. Українська співачка Міка Ньютон з піснею "Angel" на Євробаченні-2011 посіла четверте місце.

У той же час, в 2009 році переможцем конкурсу став представник Норвегії Олександр Рибак, який був беззаперечним фаворитом букмекерів.

У 57-му міжнародному конкурсі Євробачення, який відбудеться з 22 по 26 травня в Баку, беруть участь 42 країни. У півфіналах 22 і 24 травня виступлять конкурсанти з 36 країн (по 18 в кожному півфіналі). Країни "Великої п'ятірки", до якої входять Франція, Німеччина, Італія, Іспанія і Великобританія (засновники конкурсу) і Азербайджан (як приймаюча сторона), автоматично потрапляють до фіналу, який відбудеться 26 травня, де представники цих країн будуть змагатися нарівні з 20 виконавцями, відібраними за результатами півфіналів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини