RU

Пінчук і Абрамович увійшли до топ-200 впливових колекціонерів

12.07.2012, 12:18
Пінчук і Абрамович увійшли до топ-200 впливових колекціонерів - Фото
Віктор Пінчук
Віктор Пинчук знову увійшов до рейтингу 200 найвпливовіших колекціонерів світу за версією журналу ARTnews (The ARTnews 200 Top Collectors), який був опублікований в липневому випуску видання. Про це повідомляє прес-служба PinchukArtCentre.

Згідно 22-му щорічному рейтингу, у десятку найактивніших колекціонерів увійшли Хелен і Бернар Арно, Дебра і Леон Блек, Едіт і Елі Броуд, П'єр Чен, Олександра і Стівен Коен, Джон Керол і Рональд С. Лаудер, Дімітрі Мавроматіс, Філіп С. Ніархосом, Франсуа Піно, Шейха аль-Маясса бін Хамад бін Халіфа аль-Тані.

Також до списку увійшли ювелір Лоренс Графф, венчурні капіталісти і філантропи Барбара і Джон Фогельштайн, власник глобальної мережі роздрібної торгівлі одягом Uniqlo Тадасі Янаї, глава компанії з продажу предметів розкоші PPR Франсуа Піно, голова AllianceBernstein Пітер Краус і його дружина Джілл, спадкоємиця Walmart Еліс Уолтон , бізнесмен Роман Абрамович та засновник центру сучасної культури "Гараж" Даша Жукова.

Редактор і видавець ARTnews Мілтон Естероу зазначив, що і дилери та аукціоністи зійшлися на тому, що "арт-ринок все більше стає глобальним ринком. Постійно з'являються нові колекціонери з різних країн, включаючи Китай, Індонезію, Індію, Росію і Південну Америку. Але експерти кажуть, що американці все ще впевнено правлять на цьому ринку".

Як і раніше, найпопулярнішим видом мистецтва в колекціях топ-200 від ARTnews залишається сучасне мистецтво: 84% збирають сучасне мистецтво, 37% - мистецтво модернізму, 14% - повоєнне мистецтво/абстрактний експресіонізм (10% в минулому році); 8% - імпресіоністів/постімпресіоністів; 8% - старих майстрів; 6% - декоративне мистецтво (меблі, дизайн, текстиль, кераміка). Крім того, 5% колекціонують африканське/племінне/первісне мистецтво. Американське мистецтво збирають 11%; азіатське мистецтво - 6%, австрійське/німецьке - 6%, на латиноамериканське припадає 4%.

Рейтинг найвпливовіших колекціонерів топ-200 від ARTnews, в який входять відомі представники світу моди, розваг, фінансів, технологій, ЗМІ та нерухомості, складається кореспондентами журналу в 22 країнах світу, які опитують колекціонерів, дилерів, аукціоністів, директорів музеїв, кураторів і консультантів .

Досьє на Віктора Пінчука
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини