RU

Після смерті Джексона його сім'я заробила $1 млрд.

23.06.2010, 15:20

Згідно з підрахунками оцінювачів, за рік, минулий після смерті Майкла Джексона, майно "короля поп-музики" зросло на 1 мільярд доларів. Про це пише американський журнал "Billboard".

Зокрема $383 млн. склали прибутки від продажу альбомів співака, ще $400 млн. його спадкоємцям приніс фільм "Ось і все" ("This is it"). Залишок суми становлять видані спадкоємцями ліцензії на використання образу і записів Майкла Джексона, а також відрахування за використання авторських прав, що належали йому.

Останній контракт з фірмою "Sony" вже приніс спадкоємцям співака $31 млн. Згідно з договором, протягом семи найближчих років "Sony" випустить 10 альбомів із записами пісень Джексона, зокрема ті, що не виходили раніше. У документі вказано, що спадкоємці музиканта повинні заробити на цій операції від $200 до 250 млн.

Крім того, М.Джексону музична фірма, що належала "Mijac", оцінюється приблизно в $150 млн. і, за підрахунками журналу, за минулий рік заробила для спадкоємців співака ще $50 млн. Також співак був співвласником "Sony/ATV", і тепер його спадкоємцям належить половина акцій компанії, щорічний прибуток від яких становить близько $80 млн.

Нагадаємо, Майкл Джексон помер 25 червня 2009 року у віці 50 років.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини