RU

Після 20 років мовчання Ліна Костенко видає нову книгу

17.12.2010, 16:20

З друку вийшла нова книжка Ліни Костенко "Записки українського самашедшого" - перша книга після 20 років мовчання і до того ж її перший твір у прозі. Про це повідомляє сайт видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА".

Роман написаний від імені 35-річного комп'ютерного програміста, який на фоні особистої драми прискіпливо, глибоко і хворобливо сканує всі "вивихи" нашого глобалізованого часу. У світлі надмірної (дез)інформації і тотального відчуження він - заручник світових абсурдів - прагне подолати комунікативне провалля між чоловіком і жінкою, між сім'єю і професією, між Україною і світом.

За жанровою стилістикою "Записки українського самашедшого" - насичений мікс художньої літератури, внутрішніх щоденників, сучасного літопису і публіцистики.

До того ж Ліна Костенко особисто візьме участь у восьми презентаціях книги у декількох містах України. Тижневий презентаційний тур відбудеться у другій половині січня.

У Києві "Записки українського самашедшого" можна буде придбати з 17 грудня. Зокрема на книжковій виставці в "Українському домі", яка триватиме до 19 грудня, і на ярмарку "Медвін: книжковий Микола" з 23 по 25 грудня.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>
Поліграфія, книговидавництво: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини