Під Києвом закривається найдовший фестиваль України

15.10.2010, 10:55
Під Києвом закривається найдовший фестиваль України - Фото
cf8f53fe461a1b4f3b4ef1571bd5736e.jpg

У парку, що відтворює атмосферу Київської Русі, завершується фестиваль, що тривав півроку. На закритті сезону відвідувачів чекає все найкраще, що було організовано за цей час на його території

Під Києвом закривається найдовший фестиваль України

У неділю, 17 жовтня, відбудеться урочисте закриття ІІІ міжнародного фестивалю "Парк Київська Русь", який став найдовшим і наймасштабнішим заходом культурного характеру на території України.

Як повідомляє прес-служба парку, цього року у різних заходах на території Древнього Києва було понад 9000 учасників, серед яких були русичі і лицарі, каскадери і богатирі. На честь закриття сезону герої знову продемонструють відвідувачам свою майстерність, мужність і відвагу.

Зокрема у програмі: балетно-трюкове шоу, представлення клубів ролевого моделювання, середньовічні забави, богатирські ігри, представлення дитячого театру і анімаційна програма від театру "Парк Київська Русь". Також глядачам запропонують конкурси, катання на конях, майстер-класи з народних ремесл і ярмарок майстрів. Завершиться фестиваль святковим фейєрверком.

Нагадаємо, відкрився фестиваль "Парк Київська Русь" у кінці квітня цього року. Практично кожні вихідні на його території проходили тематичні заходи: турніри стрільців, козацькі забави, шоу каскадерів, рицарські і богатирські поєдинки. До того ж кожний виступ був історичною реконструкцією, що повністю відтворює екіпіровку і правила проведення змагань.

Парк перебуває у селі Копачів Обухівського району Київської області. Добратися до нього можна маршруткою від ст. метро "Видубичі". Відкриття парку о 10:00, завершення програми о 19:00.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - Нова ПоштаГерои карантинного времени