RU

Під Києвом закривається найдовший фестиваль України

15.10.2010, 10:55
Під Києвом закривається найдовший фестиваль України - Фото
cf8f53fe461a1b4f3b4ef1571bd5736e.jpg

Під Києвом закривається найдовший фестиваль України

У неділю, 17 жовтня, відбудеться урочисте закриття ІІІ міжнародного фестивалю "Парк Київська Русь", який став найдовшим і наймасштабнішим заходом культурного характеру на території України.

Як повідомляє прес-служба парку, цього року у різних заходах на території Древнього Києва було понад 9000 учасників, серед яких були русичі і лицарі, каскадери і богатирі. На честь закриття сезону герої знову продемонструють відвідувачам свою майстерність, мужність і відвагу.

Зокрема у програмі: балетно-трюкове шоу, представлення клубів ролевого моделювання, середньовічні забави, богатирські ігри, представлення дитячого театру і анімаційна програма від театру "Парк Київська Русь". Також глядачам запропонують конкурси, катання на конях, майстер-класи з народних ремесл і ярмарок майстрів. Завершиться фестиваль святковим фейєрверком.

Нагадаємо, відкрився фестиваль "Парк Київська Русь" у кінці квітня цього року. Практично кожні вихідні на його території проходили тематичні заходи: турніри стрільців, козацькі забави, шоу каскадерів, рицарські і богатирські поєдинки. До того ж кожний виступ був історичною реконструкцією, що повністю відтворює екіпіровку і правила проведення змагань.

Парк перебуває у селі Копачів Обухівського району Київської області. Добратися до нього можна маршруткою від ст. метро "Видубичі". Відкриття парку о 10:00, завершення програми о 19:00.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини