RU

Організатори "Євробачення" оштрафували Україну

23.03.2010, 14:37

Європейський мовний союз оштрафував Національну телекомпанію України за невчасне представлення конкурсної пісні на "Євробачення". Як повідомляє офіційний сайт конкурсу, таке рішення було прийнято в останній день подання заявок, 22 березня.

Зазначається, що НТКУ зобов'язався надати повний комплект відповідних документів до понеділка, 29 березня. До того ж за кожний день після крайнього строку подання заявок буде накладатися додатковий штраф. Розмір штрафу не уточнюється.

Виконавчий директор конкурсу Сванте Стокселіус наголосив, що організатори за порушення правил змагання мають право накласти штраф або дискваліфікувати країну-учасницю. Водночас 38 з 39 учасників "Євробачення" вже подали свої пісні.

Нагадаємо, 20 березня переможницею національного відбору на конкурс "Євробачення-2010" стала співачка Альоша. Відразу ж після цього щодо представленої нею пісні прозвучали обвинувачення у плагіаті. У зв'язку з цим НТКУ запропонувало співачці змінити пісню. Наразі журі прослуховує запропоновані композиції, щоб підібрати Альоші іншу пісню, з якою вона поїде на "Євробачення".

Міжнародний пісенний конкурс "Євробачення" відбудеться 25, 27 і 29 травня в Осло.

Євробачення: добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини