RU

Оприлюднено програму етнофестивалю "Країна Мрій"

14.06.2011, 12:25
Оприлюднено програму етнофестивалю
6c1bcadfedd3a16a9afd483350b8ea2d.jpg

Оприлюднено програму етнофестивалю "Країна Мрій"

Гостей етнофестивалю "Країна Мрій", який відбудеться 25 і 26 червня на Співочому полі у Києві, цього року чекають зустрічі з письменницею Оксаною Забужко і автором "Чорного Ворона" Василем Шкляром, поетичне читання і літературні перформанси, фірмову похлебку і байки у виконанні відомих літераторів, вечір іронічної поезії, а також знайомство з японською культурою, козацькі розваги і музика у виконанні етногруп з Білорусі, Туви, Канади, США, України.

На Книжковому ярмарку, який розташується від дворика музею Гончара до Алеї майстрів, з 11:00 до 19:00 будуть проходити майстер-класи з друкарської справи, переплітанню книг, каліграфії, виготовленню паперу та ілюстрування книг. А у Літературному курені відвідувачів чекають поетичне читання, презентації книг і літературні перформанси.

Велика літературна сцена (перед входом в Алею майстрів) першого дня фестивалю буде віддана представникам етнічних співтовариств України, слем-майстру Сталкеру (Євгену Манженку) і літературно-музичному дійству від Артема Полежаки і групи "Барабас" - "Літо, Любов, Полежака". У другий день сцена відкриється зустріччю з Оксаною Забужко, продовжиться літературою регіонів України і зустріччю з Василем Шкляром, завершиться ввечері іронічній поезії за участю Вертка Позаяка, Артема Полежаки, Сергія Пантюка, Келі Лікеренка, Сталкера, Макса Паленка і братів Капранових. Літературна сцена працює з 14:00 до 19:00.

У дворику музею Гончара з 13:00 пригощати фірмовими похлебками і цікавими байками будуть Анатолій Дністровий і Сергій Пантюк, Олександр Єсаулов, Дара Корній, Антон Санченка і Максима Кидрука, Вікторії Гранецької та Наталії Тисовської, братів Капранових.

На поляні "Ярило" протягом двох днів із 13:00 до 18:00 можна буде побачити козацькі розваги від братства бойового козацького звичаю "Врятував".

Як і минулого року, на фестивалі буде відведено місце і японській культурі. З 14:00 до 20:00 Українсько-японський центр буде знайомити відвідувачів з японськими танцями Бонодорі, вчити каліграфії, оригами і фурошики – японському стилю пакування речей. Тут же можна буде сфотографуватися в образі самурая і гейші.

Увечері першого дня у "Країні Мрій" зазвучить музика у виконанні груп "Камо Грядеши" (Україна) і "Осиміра" (Білорусь), у другий вечір на сцену вийдуть "Ят-ха" з Туви, гості з США "Hazmat Modine" і "De Temps Antan" з Канади. Завершиться фестиваль традиційним виступом його натхненника і організатора Олега Скрипки у супроводі джаз-кабаре "Забава".

Крім того, 26 червня з 12:00 до 15:30 відбудеться конкурс вишиванок.

У програмі фестивалю можливі зміни.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини