RU

"Океан Ельзи" презентував новий альбом

11.03.2010, 09:45

Група "Океан Ельзи" презентувала свій сьомий, студійний альбом - "Dolce Vita". На його підтримку заплановано тур, який охопить понад 70 міст в Україні, Росії, Білорусі, Західній Європі і Північній Америці.

"Коли я писав пісні для нового альбому, мені іноді здавалося, що картинки, які виникають у моїй голові, прийшли з фільмів Федеріко Фелліні. Якщо Ви вже послухали головну пісню, … то, напевно, звернули увагу на те, що в тексті багато складних образів, навіяних його творчістю", - сказав лідер групи Святослав Вакарчук. Його цитує офіційний сайт групи.

Під час роботи над пластинкою "Dolce Vita" музиканти повністю відмовилися від традиційного для останніх альбомів залучення великої кількості різних додаткових музичних інструментів. Особливість нового альбому - запис з першого ж дубля, що дає змогу передати енергетику і емоції "живого" виступу.

У новий диск увійшли 13 композицій, автором десяти з них став С.Вакарчук. Музику для двох пісень ("Королева", "Компас") написав гітарист групи Петро Чернявський, для композиції "Ще один день" - басист Денис Дудка. Саунд-продюсер нового альбому Євген Ступка вже працював з групою у 2000 році над альбомом "Янанебібув".

В українському виданні альбому буде один бонус-трек - українська народна пісня "Ой, чий там кінь стоїть". У її записі взяв участь Національний симфонічний оркестр України.

Масштабний концертний тур "Dolce Vita" на підтримку нового альбому почнеться в березні і триватиме до грудня. Концерти у Києві пройдуть у столичному Палаці спорту 2 і 3 червня.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини