RU

Оголошено всіх конкурсантів Crimea Music Fest

12.07.2011, 17:00
Оголошено всіх конкурсантів Crimea Music Fest - Фото
11d9c7e26e3de4c71ea6fef89148c3f9.jpg

Оголошено всіх конкурсантів Crimea Music Fest

За гран-прі в розмірі $100 тисяч і премії Міжнародного пісенного конкурсу в рамках Crimea Music Fest, (перша – $50 тис., друга – $30 тис., третя – $20 тис.) будуть боротися 20 талановитих виконавців з різних країн світу. Фестиваль, художнім керівником якого є Алла Пугачова, відбудеться 6-10 вересня в Ялті.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі фестивалю, вперше на одну сцену піднімуться музиканти п'яти континентів: Євразії, Африки, Австралії, Південної й Північної Америки. Організатори сподіваються, що такий підхід до відбору учасників дозволить оцінити багатогранність музичної мозаїки світу і познайомить з різними вокальними школами і культурами.

До двадцятки увійшли: "Penta Kenya" (Кенія), Кароліна Сото (Чілі), Злата Огнєвич (Україна), Реймон Дюран (Домініканська Республіка), Герлі Падар (Естонія), група "Rin’Go" (Казахстан), Ділан Ллойд (США), Вікторія Черенцова (Росія), Хесус де Мануель (Іспанія), Лаша Рамішвілі (Грузія), Улла Ший (Австралія), Осмо Іконен (Фінляндія), Маркус (Ізраїль), Умара & Умарія (Шрі-Ланка), Джамал (Уганда), Ніхил Д’Суза (Індія), Антигоні Психрамі (Греція), Амел Матлуті (Туніс), Юхань Гуан і Бінг Ван (Китай), Хелена Томашевич (Сербія).

"Мабуть, вперше наш слухач і глядач побачить таку різноманітність стилів і жанрів в рамках одного фестивалю. Кожний учасник – це особлива, неповторна історія його країни, його культури", - зазначила Примадонна, підбивши підсумки відбору.

Кожний з конкурсантів вже добре відомий у власній країні, і в деяких навіть довелося проводити національний передвідбір, щоб виявити кращих з кращих. За два місяці, що залишилися, конкурсанти повинні вибрати і підготувати дві пісні: в стилістиці "етнопоп" і інтерпретація світових хітів у власній музичній ритміці.

Переможця конкурсу буде визначено за результатами відкритого дводенного голосування членів міжнародного жюрі. Очолить жюрі Софія Ротару (Україна), співголовуючі - Валерій Леонтьєв (Росія) і Глорія Гейнор (США).

Крім того, в рамках п'ятиденного музичного форуму Crimea Music Fest на сцену вийдуть живі легенди і авангард сучасної естради: Глорія Гейнор, Ігор Ніколаєв, Андрій Данилко, Филип Кіркоров, Таїсія Повалій, Горан Брегович, Ані Лорак, Максим Галкін, Крістіна Орбакайте, Руслана, Олександр Бард, Олександр Пономарьов, Борис Моїсеєв, Наталя Могилевська, Діма Білан, Потап і Настя Каменських, Любаша, Джамала, Надія Бабкіна, Ірина Білик, Наташа Корольова, Тіна Кароль, Микола Басков, Євгенія Власова, Сосо Павліашвілі, Анастасія Стоцька, Loboda, Трофим, Гайтана, Віталій Чирва, Юлія Савічева, Жасмін, Віталій Козловський, Катя Лель, Діма Каднай, Наталія Бучинська, групи "Real O", "Табула Раса", "ДіОфільми" та багато інших.

Основним майданчиком стане ялтинський концертний зал "Ювілейний", який напередодні форуму буде повністю перетворений за допомогою новітніх технологій. На сцені – багаторівнева система екранів, над глядацьким залом – відкритий простір. Другий майданчик розташується поруч з "Ювілейним", біля фонтану. Тут пройдуть концерти молодих виконавців, дискотеки, виступи гостей фестивалю, а також живе спілкування з зірками, прес-конференції і т.д.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини