RU

Оголошено програму Українського тижня моди

18.02.2011, 11:20
Оголошено програму Українського тижня моди - Фото
dee9436e5801e7501bb9b845e5aab7e0.jpg

Оголошено програму Українського тижня моди

З 16 по 21 березня у Києві відбудеться головна подія у світі моди - 28-ий Ukrainian Fashion Week, на якому пройдуть прем’єрні покази колекцій прет-а-порте сезону осінь-зима’2011-12.

Як повідомляє офіційний сайт UFW, власне бачення сучасних модних тенденцій продемонструють 50 дизайнерських марок, 36 з них представлять перші лінії своїх брендів. Крім того, цього року вже 14 дизайнерів візьмуть участь у проектах New Names і Fresh Fashion.

Своє бачення майбутнього сезону традиційно представлять Лілія Пустовіт, Вікторія Гресь, Віктор Анісімов, Андре Тан, Ганна Бублик, Тетяна Земськова і Олена Ворожбіт та інші імениті українські дизайнери.

Значно розширився і список спеціальних гостей, запрошених на модну подію. Зокрема до підтримки Українського тижня моди та його соціальних проектів приєдналася супермодель світового рівня Dji Dieng (Джі Дієнг) з Франції. Також очікується, що учасниками UFW стануть головні редактори фешн-журналів, фахівці у світі моди, баєри – всього понад 25 тисяч гостей.

"Родзинкою" Українського тижня моди, яка цього разу пройде на майданчиках художнього центру "Мистецький Арсенал", стане відкриття виставки "Від готики до модерна. Історія європейської моди". Експозиція продемонструє етапи еволюції європейської моди XV-XIX століття – періоду, відзначеного сміливими експериментами у галузі формування костюма і пошуками ефективних способів коригування людського тіла на догоду існуючим уявленням про ідеал фізичної краси. Загалом експозиція через модну ретроспективу дасть уявлення про джерела сучасних тенденцій.

Крім того, один із фундаторів UFW Олександр Соколовський анонсував новий проект - Kiev Fashion Park, який стартує весною 2011 року. У межах проекту в київському парку будуть встановлені скульптури та інсталяції найкращих українських скульпторів, а також авторські лавочки для відпочинку, ескізи яких розробляли відомі вітчизняні дизайнери.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>
Легка промисловість, мода і стиль: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини