RU

Оголошені учасники від України на конкурсі "Нова хвиля"

11.04.2011, 10:55
Оголошені учасники від України на конкурсі
ce5c7f9c65a46e5c2ce76cb5795ea27d.jpg

Оголошені учасники від України на конкурсі "Нова хвиля"

У Москві відбувся відбірний півфінал міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної музики "Нова хвиля – 2011", який пройде в Юрмалі у липні. За його результатами, Україну на конкурсі представлятимуть Коля Серга і Маша Собко.

Як повідомляє "StarsNews", на відборі український "фабрикант", весельчак Коля Серга виконав запальну жартівливу пісню "Ду-ду-ду, хочу Свєтку Лободу".

Росію на "Новій хвилі – 2011" представлять син співачки Любаши – Андрій Грізлі та колишні солістки "Асорті", перейменовані у "Наомі". З приводу останніх у кулуарах розгорілися спори: чи правомірна участь у конкурсі молодих виконавців артисток, які активно працюють у шоу-бізнесі майже вісім років?

"Яким саме буде цього року сам конкурс "Нової хвилі", сказати не можу, оскільки передбачити це неможливо. Для нас це досі продовжує залишатися кросвордом або ребусом. Але однозначно цього року "Нова хвиля" буде дуже міцною за складом конкурсантів. А наскільки конкурс буде яскравим за картинкою і амплітудою відчуттів, це проясниться лише після закінчення відбору. Всі інші події "Нової хвилі", безумовно, будуть відповідати десятиріччю конкурсу", - розповів музичний продюсер "Нової хвилі" Євген Орлов перед початком відбору.

Нагадаємо, право представляти Україну на конкурсі "Нова хвиля" також оскаржували Стас Шурінс, Ренат Штіфель і дует Emotion.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>
Нагороди, премії, конкурси, рейтинги, рекорди: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини