RU

Оголошені лауреати Пулітцеровської премії

19.04.2011, 10:15
Оголошені лауреати Пулітцеровської премії - Фото
a5dea5ce75a146afc6eda876b44c0c3f.jpg

Оголошені лауреати Пулітцеровської премії

У США відбулося вручення найпрестижнішої серед журналістів Пулітцеровської премії. Вперше за останні роки вручення жодне з видань не стало очевидним фаворитом.

Як передає ІТАР-ТАРС, на церемонії оголошення лауреатів у Колумбійському університеті у Нью-Йорку в понеділок було оголошено про вручення 7 премій у мистецтві та 13 журналістських премій, чотири з яких поділили між собою газети "The New York Times" і "Los Angeles Times".

Журналісти "The New York Times" Девід Леонардт і Леві Кліффорд стали лауреатами у категорії "Коментар" і "Міжнародні новини". Шеф московського бюро "Нью-Йорк таймс" Леві Кліффорд - одне із найвпливовіших в американських ЗМІ репортерів, що спеціалізується на російській тематиці і відносинах РФ і США. Пулітцеровську премію він поділить зі своєю колегою Еллен Беррі, разом із якою писав статті про стан справ у системі правосуддя у Росії.

"Los Angeles Times" удостоєна премії у почесній категорії "За служіння суспільству". Крім того, нагорода також дісталася фоторепортеру видання Барбарі Девідсон у категорії "Художня фотографія".

Газета "The Washington Post", яка минулого року отримала найбільшу кількість премій серед інших видань, цього року удостоєна лише однією - в сфері "Новинної фотографії". Інша впливова газета - "The Wall Street Journal" - отримала премію у категорії "Редакційний коментар".

Цього року організатори прийняли рішення не присуджувати нагороди у категорії "Сенсаційних новин".

Нагороди, премії, конкурси, рейтинги, рекорди: добірка новин>>>
ЗМІ і реклама: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини