RU

"ОЕ", Білик і Пономарьов названі кращими в українській музиці

09.02.2012, 15:21
98467a8aeb9dc00caffa0be0593e605a.jpg
У палаці мистецтв "Україна" 8 лютого відбулося вручення першої щорічної музичної премії YUNA (Yearly Ukrainian National Awards).

Як повідомляє сайт премії, кращим виконавцем названий Олександр Пономарьов, конкурентами якого були Віктор Павлік, Віталій Козловський та Іван Дорн. Кращою співачкою стала Ірина Білик, яка обійшла в цій номінації  Ані Лорак, Наталю Могилевську, Софію Ротару й Таїсію Повалій.

"Океан Ельзи" отримав нагороду як краща група. У цій номінації також були заявлені "Брати Гадюкіни", "Бумбокс", "ВІА Гра", "Воплі Відоплясова" і "Танок на Майдані Конго".

"Воплі Відоплясова" були відзначені двічі - за кращий альбом ("Музика") і кращу пісню ("Весна"). А режисер Олександр Солоха отримав нагороду за кращий кліп - на пісню "Весна". Його суперниками були Алан Бадоєв (кліпи Тіни Кароль "Ноченька", групи "ВІА Гра" "Поцелуи" і Ірини Білик "Снег") і Максим Паперник (кліпи Наталії Могилевської "Місяць" та Ірини Білик "А я пливу").

Кращим композитором визнаний Константин Меладзе. На премію в цій номінації також претендували Ірина Білик, Олег Скрипка, Руслан Квінта та Святослав Вакарчук.

А лідер "Бумбокса" Андрій Хливнюк, відзначений як кращий автор слів, переадресував нагороду Юрію Рибчинському, який був в числі шести претендентів на цю премію.

Крім того, почесна премія "За особливі досягнення за 20 років" була присуджена Софії Ротару.

Засновниками премії YUNA є бізнесмен Мохаммад Захур та Павло Шилько (DJ Паша).
Вибір переможців здійснювався в два етапи журі, яке складалося з людей, які не створюють музику, але професійно її використовують у своїй діяльності не менше п'яти років. На другому етапі у визначенні кращих у номінаціях "Краща пісня" і "Кращий відеокіп" до українського журі приєдналися іноземні експерти.

На церемонії нагородження переможці отримували бронзову статуетку YUNA, що символізує покровительку співаків і музикантів, вічно молоду музу з лірою в руках.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини