RU

Обрано представника від України на класичне Євробачення

20.02.2012, 17:56
Обрано представника від України на класичне Євробачення - Фото
Фото: ЕРА
Представника України на конкурсі класичної музики "Молоді музиканти Євробачення", який відбудеться 11 травня 2012 року, було визначено за результатами нацвідбору, який провів Перший національний.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі НТКУ, цей конкурс є спільним міжнародним проектом, який збирає найкращих молодих музикантів у сфері класичної музики на міжнародній платформі перед широкою телеаудиторією.

Учасників нацвідбору оцінювало професійне журі, яке обрало переможця за результатами перегляду й прослуховування аудіовізуальних записів претендентів. До складу журі увійшли гендиректор НТКУ  Єгор Бенкендорф, композитор, віолончеліст, професор Львівської музичної академії ім.Лисенка Юрій Ланюк, композитор, професор Київської музичної академії ім.Чайковського Ігор Щербаков.

Як зазначив Єгор Бенкендорф, мета участі телеканалу в міжнародному проекті "Конкурс молодих музикантів Євробачення" - популяризація в Україні класичної музики.

У конкурсі "Молоді музиканти Євробачення - 2012" талановитих молодих виконавців класичної музики представлять 14 країн: Вірменія, Австрія, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Хорватія, Чехія, Грузія, Німеччина, Греція, Нідерланди, Норвегія, Польща, Словенія та Україна. 11 травня вони виступлять у супроводі Симфонічного оркестру віденського радіо під керуванням молодого німецького диригента Корнеліуса Мейстера.

Класичне Євробачення, також відоме як Конкурс молодих музикантів "Євробачення" (англ. Eurovision Young Musicians) - змагання молодих європейських виконавців академічної музики, який проводиться кожні два роки, починаючи з 1982 року Європейським мовним союзом.

У конкурсі беруть участь виконавці на різних інструментах у віці не більше 19 років.

16-й конкурс молодих музикантів Eurovision Young Musicians 2012 уже вшосте пройде в столиці Австрії - Відні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини