RU

Обнародувано результати розтину Майкла Джексона

02.10.2009, 09:31

Згідно із результатами розтину, проведеного після смерті Майкла Джексона, він був "досить здоровим 50-річним чоловіком" і помер від передозування сильнодіючими препаратами. Це виходить з висновку патологоанатомів.

Як повідомляє "Ехо Москви", фахівці у своїх висновках зазначають, що на руках співака було безліч слідів від уколів, на його обличчі і шиї були травми, брови і губи він татуював. Вага співака перед смертю (62 кілограми) була у прийнятному діапазоні для людини його зросту (1,75 метра). Його серце, нирки і більшість інших органів функціонували нормально. За даними розтину, у М.Джексона був артрит спини і кількох пальців і хронічне запалення легенів, однак ці хвороби не могли стати причиною смерті.

"Його здоров'я було прекрасне. Все було в межах норми", - сказав лікар Зів Кейн, голова відділу анестезіології в університеті Каліфорнії.

Раніше судмедекспертиза встановила, що смерть Майкла Джексона була викликана передозування лікарського препарату пропофолу, який вживається для анестезії.

Майкл Джексон: біографія і добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини