RU

Обама написав книжку для дітей

17.11.2010, 09:50

Обама написав книжку для дітей
Президент США Барак Обама написав книжку для дітей. У вівторок видання з'явилося у продажу на прилавках американських книгарень.

Як повідомляє канал "Вести", тираж новинки становить півмільйона примірників. Книга "Тебе я оспівую: Лист моїм дочкам" (Of Thee I Sing: a Letter to my Daughters) складається з 40 сторінок.

У виданні Б.Обама вирішив розповісти своїм дочкам і юним співвітчизникам про 13 видатних американців. Ці фундаментальні особистості, на думку Президента США, "відіграли найважливішу роль у становленні країни та ідеалів нації".

Книжка присвячена не тільки американським президентам Джорджу Вашингтону і Аврааму Лінкольну, священику і борцю за цивільні права Мартіну Лютеру Кінгу, художниці Джорджії О'Кіф, бейсболісту Джекі Робінсону, але також і Альберту Ейнштейну, який проживав у США лише останні два десятиріччя свого життя.

У видавництві "Random House", яке видало книжку, стверджують, що Б.Обама завершив рукопис ще до його вступу на посаду Президента у 2009 році.

Видання можна придбати за $17,99. Передбачається, що весь отриманий гонорар Б. Обама передасть у Фонд допомоги дітям загиблих і поранених американських військовослужбовців.

Барак Обама: біографія та добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини