RU

Інтернет-опитування: чи чесно вибрали Міку Ньютон?

28.02.2011, 16:20
Інтернет-опитування: чи чесно вибрали Міку Ньютон? - Фото
fd3f525427de22004c2f8ab59d7b4ddf.jpg

Інтернет-опитування: чи чесно вибрали Міку Ньютон?
У суботу шляхом змішаного голосування телеглядачів і журі, яке проходило в ефірі Першого національного каналу, було прийнято рішення відправити на пісенний конкурс "Євробачення-2011" у Дюссельдорф (Німеччина) українську співачку Міку Ньютон.

На честь представляти Україну претендували 19 виконавців, серед яких: Олексій Матіас, Злато Огневич, Міка Ньютон, Джамала, EL Кравчук, Едуард Романюта, Дарія Медова, Віталій Галай, Анастасія Приходько, група "Bahroma", Владислав Левицький, Деніс Повалій, Шаніс, група "Перли", Іван Березовський, Тетяна Воржева, Олена Корнєєва, тріо "Zакльопки", Міла Нітіч.

Водночас незадоволені результатами національного відбору представника України на "Євробаченні-2011" розмістили в Інтернеті петицію до керівництва Першого національного каналу. "Суспільство України вважає, що 26 лютого учасника від України на пісенний конкурс Євробачення-2011 обрали несправедливо", - йдеться у петиції. Автори вважають, що на конкурс повинна відправитися Джамала або Злато Огневич. "Народ вимагає скасування голосування корумпованого журі та інтернет-користувачів", - повідомляється у петиції. Крім того, подписанти вимагають не нового відбору, а перерахунку унікальних смс за кожного конкурсанта.

Заступник глави Адміністрації Президента України, член журі Ганна Герман ініціюватиме створення комісії для перевірки відбору кандидатури від України на "Євробачення-2011". "У багатьох людей, які пишуть і дзвонять в Адміністрацію Президента, і у мене особисто як члена журі цього конкурсу, залишився дуже неприємний і гіркий осад від всього, що відбувалося там, я думаю, що правильно буде ще раз все перевірити", - зазначила вона.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, чи чесно, на їхній погляд, пройшов відбір українського учасника на конкурс "Євробачення". Приєднатися до голосування >>>

Опитування не є соціологічним дослідженням

Міка Ньютон: біографія та добірка новин>>>
Євробачення: добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини