RU

Новий фільм Тарантіно про Другу світову війну: несподіваний сюжет

29.12.2012, 11:32
Новий фільм Тарантіно про Другу світову війну: несподіваний сюжет - Фото
Квентін Тарантіно (фото - ЕРА)
Сценарист і режисер Квентін Тарантіно в інтерв'ю The Root розповів, що його новий фільм "Ворони-вбивці" (робоча назва) буде присвячено боротьбі афроамериканських військових з расовими утисками в армії США під час Другої світової війни.

За визнанням режисера, у нього вже зараз "матеріалу вистачить на півфільму". Дія розгортається в 1944 році після відкриття другого фронту і висадки англо-американського десанту в Нормандії. Темношкірі, прокладаючи собі дорогу в нейтральну Швейцарію, змушені будуть вбивати білих братів по зброї.

Свій фільм "Безславні покидьки" Тарантіно спочатку задумував як частину великої історії і навіть мінісеріалу. Новий фільм стане своєрідним продовженням стрічки про взвод євреїв, котрі вбивають Гітлера. За словами режисера, це "розповідь про групу чорношкірих солдатів, за ** анних командуванням і всякою расистською сранню, які, за висловом лейтенанта Альдо Рейна (героя "Покидьків") виходять на стежку війни апачів".

Фактично "Ворони-вбивці" стануть завершальною частиною трилогії, де "Ублюдки" задали місце дії, а "Джанго звільнений" - ідеологію.

Відзначимо, сегрегація і дискримінація чорношкірих військовослужбовців в армії США - історичний факт. У 1948 році президент США Труман ліквідував правову нерівність рас в збройних силах. Неофіційно утиски чорношкірих тривали ще багато років, і на думку експертів, має місце і сьогодні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини