RU

Новинки кінопрокату: комедії і "Паранормальне явище - 2"

04.11.2010, 12:40

Новинки кінопрокату: комедії і "Паранормальне явище - 2"
З 4 листопада в українських кінотеатрах стартує російсько-білоруська військова драма "Брестська фортеця", фільм жахів "Паранормальне явище - 2", російська комедія "На зраді", а також комедія "Встигнути до..." (інша назва - "Впритул").

"Брестська фортеця"
Фільм розповідає про героїчну оборону Брестської фортеці, яка прийняла на себе перший удар німецьких фашистських загарбників 22 червня 1941 року. З документальною точністю описуються події, що відбувалися у перші дні оборони. Фільм розповідає про головні три вогнища опори, очолювані командиром полку Петром Гавриловим, комісаром Єфімом Фоміним і начальником 9-ої прикордонної застави Андрієм Кіжеватовим. Лінією, що пов’язує усіх героїв, є історія Сашки Акімова - саме його очима глядач бачить події фільму. Фільм розповідає не тільки про війну - людські відносини головних героїв є дуже важливою частиною фільму. Головна ж ідея картини найкраще сформульована у написі, виявленому на стіні одного з казематів "Вмираю, але не здаюся".
Режисер - Олександр Котт. У ролях: Олександр Шулік, Павло Дерев’янко, Андрій Мерзлікін, Альоша Копашов.

"Паранормальне явище - 2"
Після пережитих, як їм здавалося, серій "зломів" свого житла, подружжя вирішило встановити камери стеження по всьому будинку. І тільки тепер вони розуміють, що події, які розвертаються поруч з ними, більш зловісні... Успіх фільму "Паранормальне явище" спонукав авторів до створення сиквела - продовження містичної історії про співіснування потойбічного і реального світів.
Режисер - Тод "Кіп" Уільямс. У ролях: Кеті Фезерстон, Міка Слот.

"На зраді"
Кандидат у депутати Державної Думи від міста Великі Лукі Петро Соломатін прибуває у Москву на роботу, однак на засідання у парламент не поспішає. Замість цього він збирається усамітнитися зі своєю секретаркою Єлизаветою Кошкіною в одному з комфортабельних номерів дорогого готелю у центрі столиці. Шлюбний танець кандидата перериває неприємний випадок: на своєму балконі Соломатін виявляє бездиханне тіло невідомого чоловіка, придавлене віконною рамою. Надати інциденту розголосу політик не може - якщо інформація просочиться у пресу, з його кар'єрою буде покінчено. Соломатін вирішує сховати тіло і кличе на допомогу свого вірного помічника Костянтина Вішневського. Обставини ускладнюються ще більше, коли з'ясовується, що тіло належить детективу, найнятому чоловіком Кошкіної Василем, щоб застукати її з коханцем на місці злочину...
Режисер - Олександр Атанесян. У ролях: Андрій Панін, Едуард Радзюкевич, Андрій Кайков, Олександр Олешко, Нона Грішаєва, Олександр Головін, Олексій Панін, Євгенія Трофімова, Тетяна Орлова, а також олімпійський чемпіон з фігурного катання Роман Костомаров у ролі детектива.

"Встигнути до..."
Дружина керівника великим підприємством із Лос-Анджелеса ось-ось народить. Але майбутній тато Пітер Хаймен не встигає додому до народження первістка. Єдиний шанс приїхати вчасно - скласти компанію честолюбному зануді актору Ітану Тремблеєму. Героя чекає не просто випробування дорогою і часом, але й перевірка на міцність його нервів цікавим і приставучим супутником, який не проти повеселитися і вивести з себе майбутнього папашу.
Режисер - Тодд Філліпс. У ролях: Роберт Дауні-молодший, Зак Галіфіанакіс, Джеймі Фокс, Алан Аркін.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини