RU

"Нова хвиля" в Юрмалі: сьогодні перший конкурсний день

25.07.2012, 10:34
ccbdce2c4be07c3a19d8fd5201ebf3fc.jpg
У латвійському курортному місті Юрмала напередодні ввечері відкрився фестиваль "Нова хвиля", який щороку збирає весь цвіт російської та української естради та відкриває нові таланти. Протягом трьох конкурсних днів 16 учасників з 14 країн боротимуться за прихильність журі та глядачів.

У перший день конкурсу, 25 липня, конкурсанти виконають світовий хіт, у другий день, 26 липня, - хіт своєї країни. У третій конкурсний день, 28 липня, конкурсанти виконують оригінальну пісню, а 29 липня відбудеться церемонія нагородження та гала-концерт.

Україну на конкурсі представить Марія Яремчук, від Росії беруть участь співачка Niloo, групи "IOWA" і "Група W", від Білорусі - Олександра Барташевич. Латвію представить група "Framest", Литву - Діана Ясіліоніте, Вірменію - Сурен Арустамян, Киргизстан - Бек Ісраїлов, Казахстан - група "The Jigits", Фінляндію - співачка Cristal, Ізраїль - Ayala Eligoola. З Італії в Юрмалу завітають Costanzo Del Pinto, з Мексики - група "Los Rumberos de Massachusetts", з Китаю - Хань Хуа, з Нігерії - Michael Blayze.

Перед виступом конкурсантів глядачів чекає концертна програма, в якій світові хіти зазвучать у виконанні популярних артистів - Алсу, групи "Серебро", Тіматі, Ірини Дубцової, Олександра Маршала, "Бурановських бабусь", групи "Quest Pistols", Лариси Доліної, Олексія Чумакова, Тимура Родрігеза, переможця конкурсу "Дитяча нова хвиля 2011" Андраніка Алексаняна. Конкурсанти виконують світові хіти у своїй особистій інтерпретації, в оновлених аранжуваннях. Спеціальний гість вечора - Рік Естлі.

Ведучі вечора - Володимир Зеленський, Сергій Звєрєв, Сергій Лазарєв і Лєра.

Переможцю конкурсу дістанеться статуетка "Кришталева хвиля" та грошова премія в розмірі 50 тисяч євро, за друге місце присуджується 30 тис. євро, за третє - 20 тис. євро. Окремо вручається приз глядацьких симпатій і приз Юрмальської міської думи.

На конкурс "Нова хвиля - 2012" було подано більш ніж 18 тисяч заявок. Оцінювати виступи фіналістів будуть, за традицією, метри сучасної музики. Співголови журі - незмінно народний артист Росії композитор Ігор Крутой і маестро Раймонд Паулс.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини