Нищук ініціює входження України в європейський кінофонд

06.05.2016, 17:00
Нищук ініціює входження України в європейський кінофонд - Фото
Євген Нищук
Міністр культури Євген Нищук має намір ініціювати участь України в європейській програмі Єврімаж, яка, на його думку, забезпечить співпрацю з європейськими кінокомпаніями. Про це міністр заявив в Івано-Франківську, повідомляє Укрінформ.

Участь у цій програмі, за словами Нищука, відбувається на платній основі.

"На наступному тижні буде представлений закон про кіно. Зі свого боку я хочу переконати, що на платній основі нам треба ввійти в європейську програму Єврімаж, яка дасть можливість співпрацювати з європейськими кінокомпаніями", - сказав міністр.

Він вважає, що це забезпечить переорієнтацію України з російського кіноринку на європейський. За словами Нищука, без участі в цій програмі бути присутніми на європейському ринку неможливо. Також він повідомив, що Єврімаж відкриває можливості грантової допомоги.

Єврімаж (Eurimages) - фонд підтримки спільного кіновиробництва і прокату кінематографічних та аудіовізуальних робіт, створений при Раді Європи в 1988 році і нараховує 33 країни, що беруть участь у його діяльності.

Фонд намагається підтримувати кінопроекти, що зачіпають актуальні проблеми європейського соціуму.

Напрями діяльності: допомога у створенні ко-продукції; сприяння в дистрибуції картин; підтримка кінотеатрального показу; часткова компенсація витрат на переклад фільмів в цифровий формат.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектКак четвероногие спасают физическое и ментальное здоровье хозяев во время коронакризиса