RU

Названий володар премії Астрід Ліндгрен за найкращу книгу для дітей

30.03.2011, 14:52

Австралійський письменник та ілюстратор Шон Тан став лауреатом премії імені Астрід Ліндгрен – однієї з найзначущих міжнародних нагород у сфері літератури для дітей і підлітків.

Як передає ІТАР-ТАРС, Шон Тан є "віртуозом візуальної розповіді, провідником нових можливостей книг у картинках". "Його ілюстрації утворять цілий космос. Спогади про дитинство та юність служать йому незмінними маяками, але водночас його образотворче оповідання універсально і звернено до всіх, незалежно від віку", - зазначили журі.

37-річний Тан – автор та ілюстратор близько 20 книг, перекладених на багатьох мовах світу. Найвідоміші серед них – видана російською мовою "Нічийна річ", графічний роман "Прибуття" і збірник розповідей "Казки далекого передмістя".

Цього року Тан також був удостоєний нагороди американської кіноакадемії "Оскар" за мультфільм "Нічийна річ", в основу якого лягла його книга.

До списку претендентів на премію означалися 175 людей з 62 країн світу. Сума грошової винагороди становить близько 500 тисяч євро.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>
Нагороди, премії, конкурси, рейтинги, рекорди: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини