RU

Названі володарі театральної премії "Київська пектораль"

27.03.2012, 12:37
Названі володарі театральної премії
Переможці "Київської пекторалі" (фото: kmv.gov.ua)
У столиці відбулася урочиста церемонія вручення ХХ ювілейної театральної премії "Київська пектораль". Переможці отримали пам'ятні пекторалі, а також грошові премії в розмірі 8 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Кращим драматичним спектаклем визнана постановка п'єси Максима Горького "На дні" Київського академічного драматичного театру на Подолі, а виконавець головної ролі Василь Кухарський був відзначений як кращий актор.

У номінації "За краще виконання жіночої ролі" перемогла Вікторія Булітко, яка зіграла у виставі "Минулого літа в Чулимську", також актриса театру на Подолі. Віталій Малахов, який поставив цю виставу, нагороджений за найкращу режисерську роботу.

Кращим спектаклем малої сцени став "Push Up" в Новому драматичному театрі на Печерську. Кращим музичним поданням визнана "Травіата" Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. Спектакль "Пасажир у валізі" Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра визнаний кращим дитячим спектаклем.

Андрій Самінін став лауреатом премії в номінації "За краще виконання чоловічої ролі другого плану" у виставі "Вища благо на світі ..." (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра). "За краще виконання жіночої ролі другого плану" у виставі "Гімн демократичної молоді" премію отримала Людмила Смородина (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка).

У номінації "За кращий акторський дебют" відзначений Віктор Марвін за роль у виставі "Ти пам'ятаєш, Альоша ..." з репертуару Київської академічної майстерні театрального мистецтва "Сузір'я". Премію в номінації "За кращий режисерський дебют" отримав Станіслав Жирков за спектакль "Наталчина мрія" ("Театр відкритих поглядів").

Кращим пластичним рішенням вистави стала робота Льва Сомова в постановці "Пасажир у валізі" Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра. У номінації "За кращу сценографію" перемогу отримала Марія Погребняк за спектакль "На дні" (Київський академічний драматичний театр на Подолі). Кращою музичною концепцією уявлення визнана робота Івана Небесного та Вікторії Булітко в спектаклі "Минулого літа в Чулимську" (театр на Подолі).

Крім того, лауреатами "Київської пекторалі" в номінації "За вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва" стали Анатолій Решетніков, народний артист України, лауреат Національної премії ім.Шевченка (Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки) та Олексій Кондратенко, заслужений працівник культури України, відповідальний секретар київського відділення Національної спілки театральних діячів України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини