RU

Названі найкращі актори року за версією телепремії "Еммі"

31.08.2010, 13:55

Американська телеакадемія на 62-ій церемонії вручення нагород "Еммі" відзначила чотирьох найкращих акторів блакитного екрана минулого року в жанрах драми і комедії. Про це пише газета "Взгляд".

Премія "Еммі" у номінації "Найкращий комедійний актор" дісталася Джиму Парсонсу, що виконав головну роль у серіалі "Теорія великого вибуху". За плечами 37-річного актора понад десятка ролей у фільмах і серіалах.

Найкращою жіночою роботою у цьому ж жанрі була названа роль Еді Фалко, яка вже тричі була лауреатом премії і більш відома раніше в драматичному амплуа з телесеріалу "Сопрано". Цього разу Фалко отримала "Еммі" за серіал "Медсестра Джекі".

Актриса Кіра Седжвік стала лауреатом "Еммі" за найкращу роль у драматичному серіалі "Шукач". За цю роль Кіра вже отримала раніше нагороду "Золотий глобус".

Престижна американська теленагорода присуджена другий рік поспіль Брайану Кренстону, який був названий переможцем у номінації "Найкраща чоловіча роль у драматичному серіалі" за роботу у фільмі "Більше не поганий". Фільмографія 54-річного актора, режисера, продюсера сягає сотні робіт.

Право бути названими найкращим актором або актрисою телевізійного екрана оскаржували шість кандидатів у кожній номінації.

Премія "Еммі" вручається у десятках номінацій, зокрема за найкращий драматичний і комедійний серіали, найкращим акторам і актрисам у серіалах в цих же жанрах, за найкращі програми і розважальне шоу, відзначаючи музичне і звукове оформлення, зачіски, гриму, редагування, світла. Золота статуетка "Еммі", виконана у вигляді крилатої жінки, що тримає символ атома, є уособленням єдності науки і мистецтва.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>
Нагороди, премії, конкурси, рейтинги, рекорди: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини