RU

Найближчими вихідними відвідати Києво-Печерську лавру можна безкоштовно

30.08.2011, 15:44

У День знань Національний Києво-Печерський заповідник традиційно проводить День відкритих дверей для школярів і студентів, а 3 та 4 вересня вхід до лаври буде безкоштовним для всіх відвідувачів.

Перший місяць осені ознаменується 85-річчям Києво-Печерського заповідника, святкування якого відбудеться 2 вересня. У цей день планується відкриття нового музею на території заповідника і урочисте святкування дня народження Києво-Печерського заповідника в колі української інтелігенції, співробітників музею, киян та гостей столиці.

Подарунком до 960-річчя Києво-Печерської Лаври і 85-річчя музею-заповідника киянам та гостям міста стане безкоштовний вхід на територію київської святині.

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник розташовано на території в 23,54 гектарів. Заснований в 1926 році. Архітектурний ансамбль складається з пам'яток архітектури ХІІ-ХХ ст. і фактично є великою експозицією просто неба. На території заповідника знаходяться: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, музей історичних коштовностей України, музей книги та книгодрукування України, музей українського народного декоративного мистецтва, музей театрального, музичного та кіномистецтва України, Велика Лаврська дзвіниця та інші унікальні пам'ятники культури, історії та архітектури.

Заповідник працює без вихідних, в літній період - з 9:00 до 20:00.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини