RU

Нацкомісія моралі візьметься за "Сімпсонів", "Губку Боба" і аніме

15.08.2012, 13:25
Нацкомісія моралі візьметься за
0da6d98c4ef411bc5826990069a4af4b.jpg
Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі проведе окреме засідання, на якому буде розглянуто питання про вплив мультфільмів на дитячу психіку. Відповідне рішення прийняв голова комісії Василь  Костицький.

Як повідомляє прес-служба Нацкомісії, підставою для такого рішення послужило розміщене в Інтернеті дослідження популярних серед дітей мультфільмів "Губка Боб", "Лунтик", "Маша і Ведмідь", "Телепузики", "Покемони", "Сімпсони" і багатьох інших, які, на думку осіб, що його підготували, несуть реальну загрозу дітям.

Зокрема, в брошурі "Мультфільми. Загроза для наших дітей" докладно аналізуються популярні мультсеріали і наводяться аргументи щодо їх негативного впливу на підростаюче покоління.

На думку авторів дослідження, "Телепузики" надають гіпнотичний вплив на підсвідомість, формують з дітей невдах і пропагують гомосексуалізм. "Покемони", які переводяться як "кишеньковий монстр", привчають до садизму. "Губка Боб" сприяє отупіння дітей, а крім того, сам головний герой є гомосексуалістом.

Російський мультсеріал "Маша і Ведмідь", вказується в брошурі, це класичний приклад садизму, де є жертва (Ведмідь) і маленький садист (Маша). Обурення викликає і те, що протягом 23-х серій Маша спокійно обходиться без батьків і перебуває на вихованні у ведмедя.

В "Шреку" автори дослідження засудили спотворення жінки, садизм і пропаганду збочень. Інопланетянин "Лунтік" звинувачується в тому, що є істотою без статі і без сім'ї. Японські мультфільми "Аніме" визнані найнебезпечнішою зброєю руйнування статевої самоідентифікації дитини, пропагують жорстокість і збочення. Серіал "Сімпсони" розцінюється як цілеспрямоване руйнування сімейних цінностей, "Гріффіни" - як насмішка над сім'єю. В "Футурамі" психологам не подобається робот-збоченець, в "Південному парку" - висміювання батьків та вчителів і легалізація наркотиків.

Автори брошури закликають громадськість звертатися до президента України, депутатів Верховної Ради України, Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення з метою заборони цих мультиплікаційних проектів в Україні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини