RU

Нащадки Рюріковичів претендують на Лавру і Золоті ворота

02.02.2011, 10:15
Нащадки Рюріковичів претендують на Лавру і Золоті ворота - Фото
ecbf8ce691987b6f79a475194d52d17d.jpg

Нащадки Рюріковичів претендують на Лавру і Золоті ворота

У суд за право володіти Києво-Печерською лаврою і Золотими воротами збираються йти ті, чиї предки колись були власниками цих споруд. Нащадки князівського роду, як вони самі себе називають, хочуть повернути у власність сім'ї державні святині українців.

Як передає канал "1+1", про своє право власності на державні фортеці України заявили громадяни Російської Федерації, члени фонду "Князівський". Вони називають себе нащадками князівського роду і претендують не тільки на Печерську Лавру і Золоті Ворота, але й на Московський Кремль. За право користуватися ними "Рюріковичі" зараз судяться у Росії.

"До чого тут Кремль до Єльцина, Путіна чи якому-небудь Зюганову?", - зазначив керівник фонду "Князівський" Валерій Кубарьов.

Але з урахуванням того, що зараз Кремль - це резиденція Президента Росії, на об'єктивний розгляд справи у суді нащадки князівського роду не сподіваються. "Ми були б наївними, якби думали, що у влади можна виграти такий процес. Ми доведемо справу до Європейського суду", - наголосив глава фонду.

Нагадаємо, у серпні минулого року "нащадки Рюріковичів" подали позов з метою відсудити у влади Московський Кремль. Також вони збиралися дістати право користування ще десятьма підмосковними кремлями, серед яких Дмитрівський, Можайський і Коломенський. У грудні представники фонду програли суд, однак подали апеляцію.

Фонд сприяння національній і релігійній злагоді "Князівський" був зареєстрований на території Росії у 2009 році. Як зазначається на сайті цієї організації, "засновниками Фонду стали прямі нащадки найдревніших князівських прізвищ Росії - Рюріковичів і Юсупових".

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини