RU

На танцювальне Євробачення від України поїде фіналіст талант-шоу

18.03.2013, 17:09
На танцювальне Євробачення від України поїде фіналіст талант-шоу - Фото
Микита Василенко (фото - прес-служба НТКУ)
За рішенням професійного журі та представників Європейського мовного союзу, у Гданську на конкурсі молодих танцюристів Євробачення-2013 разом з дев'ятьма танцюристами з Європи змагатиметься 20-річний Микита Василенко - фіналіст телепроекту "Танцюють всі" і учасник танцювального 3D-шоу "Барон Мюнхгаузен". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі  Першого національного.

Раніше в якості претендентів на участь в конкурсі було відібрано двоє танцюристів - Микита Василенко і Віталій Савченко (також учасник четвертого сезону "Танцюють всі!"), які підготували свої танцювальні номери під керівництвом хореографа Тетяни Денисової.

У цьому році представники 10 країн - Вірменії, Білорусі, Швеції, Німеччини, Словенії, Нідерландів, Норвегії, України, Польщі і Чехії - змагатимуться за перемогу на сцені Державної Балтійської опери (Baltic State Opera) в Гданську. Змагання пройдуть 14 червня.

Нагадаємо, останній раз представник України брав участь у цьому конкурсі в 2003 році. Жерлін Ндуді представляв нашу країну в Нідерландах. Продемонструвавши найкращий результат, він став переможцем конкурсу.

Конкурс молодих танцюристів Євробачення-2013 проводиться під егідою Європейської мовної спілки. Конкурс був заснований в 1985 році, перші змагання проходили в Італії. З тих пір молоді танцюристи змагаються в майстерності кожні два роки. Тільки в період з 2005-2011 рр. в танцювальному Євробаченні була перерва.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини