RU

На сцену Євробачення Злату Огневич винесуть на руках

22.04.2013, 15:12
На сцену Євробачення Злату Огневич винесуть на руках - Фото
Злата Огневич (фото - zlatao.com)
Номер учасниці від України на Євробаченні-2013 Злати Огневич, яка виступить на конкурсі з піснею "Gravity", буде проникнутий символізмом і присвячений темі подолання труднощів на шляху до мрії.

Як повідомляє прес-служба Першого національного, сценічна постановка - чарівна казка, яка починається з того, що велетень приносить на руках тендітну дівчину (Злату) до так званого "колу сили". Коли дівчина опиняється біля своєї мети, їй дається надприродна сила. Велетень символізує силу внутрішнього духу, який допомагає здійснити мрію, незважаючи на дрімучі ліси і звивисті гірські стежки, що зустрічаються на її шляху.

За словами Злати, її виступ відобразить основний месcедж пісні: "На шляху до досягнення своїх цілей потрібно багато зусиль, незважаючи на перешкоди, які необхідно долати. Дуже часто на шляху до мрії нас можуть зламати забобони і умовності. І тоді хочеться опустити руки. Потрібна особлива внутрішня сила, яка дозволить йти за покликом свого серця і досягти бажаного. У цьому полягає основний зміст пісні "Gravity".

Злата також розповіла, що велетень - це реальна людина, але його ім'я поки тримається в секреті. Саме він буде шостою людиною на сцені. Інші чотири артиста - бек-вокалісти. Один з них - Клівленд Уоткісс (Cleveland Watkiss) - за описом британського видання "Telegraph" є "легендою джазу".

Нагадаємо, що Злата Огневич буде виконувати пісню "Gravity" у першому півфіналі 14 травня. А 16 і 18 травня відбудуться другий півфінал і фінал Євробачення-2013. Цього року конкурс пройде в Мальме (Швеція).

Досьє на Злату Огневич

Інтерв'ю зі Златою Огнєвич: "Зі мною на Євробаченні виступить людина-сюрприз"
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини