RU

На Хрещатику виступлять "Аліса", Бутусов і кубанський козачий хор

24.07.2013, 14:30
На Хрещатику виступлять
889c45afd3187eb48262877cdb2ba357.jpg
У найближчу суботу, 27 липня, біля будівлі Київської міськдержадміністрації відбудеться концерт, присвячений ювілею Хрещення Русі. У ньому візьмуть участь групи "Воскресение", -Пітер", "Аліса", "Брати Карамазови", "С.К.А.Й.", а також Кубанський козачий хор. Паралельно буде працювати сцена, де виступлять церковні хори.

За словами музиканта Олега Карамазова, концерт відомих українських та російських груп буде супроводжуватися сюжетами про минуле, сьогодення і майбутнє країни і Києва - міста, з якого все почалося. Також всі присутні зможуть разом з кубанським хором заспівати відому народну пісню, слова якої будуть транслюватися на великих екранах, встановлених на Хрещатику. Початок концерту о 18:00.


На Хрещатику виступлять "Аліса", Бутусов і кубанський козачий хор
Крім того, 27 і 28 липня вперше в Києві пройдуть "Вечори дзвонів на Співочому полі". Відвідувачі концерту зможуть почути звучання карильйона - єдиної в Україні музичної установки, що складається з 50-ти дзвонів і спеціального механізму. Багатоголосий музичний інструмент дасть можливість відтворити багату палітру церковних дзвонів - від традиційних православних передзвонів до класичної музики та сучасних творів. Вечори відбудуться в рамках виставки квітів, приуроченої відзначенню 1025-ї річниці Хрещення Київської Русі. Початок концертів о 18:00.

На неділю, 28 липня, заплановано концерт духовної музики, феєрверк і світломузичне шоу з нагоди відкриття після реконструкції колони Магдебурзького права. За допомогою лазерних спецефектів будуть відтворені сторінки історії українського народу та Києва.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини