RU

На кінофестивалі "Молодість" у Києві покажуть понад 300 фільмів

14.09.2012, 10:32
На кінофестивалі
21d8317bb877ef90c2a71d65936b8fa9.jpg
Програма 42-го Міжнародного кінофестивалю "Молодість", який пройде 20-28 жовтня 2012 року  у Києві, буде складатися з більш ніж 300 фільмів, у тому числі 60 - українських. Про це повідомив на прес-конференції програмний директор МКФ "Молодість" Денис Никитенко.

За його словами, зараз вже сформована половина конкурсної програми. Зокрема, в число фільмів-учасників конкурсів відібрані: "Рік, коли Доллі Партон була моєю мамою" (реж. Тара Джонс, Канада), "Бруньки" (Зденек Жираско, Чехія), "Алійа" (Елі Вайман, Франція), "Здоровань" (Мадс Маттіесен, Данія), "Віддай мені здобич" (Адам Леон, США), "Істальгія" (Дарина Онищенко, Україна).

Говорячи про позаконкурсні програми та спеціальні події, Нікітенко зазначив німецьку програму, традиційні Ночі короткого метра, програму Американських хітів, а також програму Нового російського кіно, створену разом з "Кінотавром".

Крім того, у співпраці з кінофестивалем у Клермон-Феррані буде представлена ​​програма короткометражних фільмів "LABO", а в програму "Фестиваль фестивалів" увійдуть 10 найкращих світових фестивальних хітів, у тому числі остання робота Кім Кі-Дука "П'єта", що отримала найвищу нагороду Венеціанського кінофестивалю-2012.

В рамках фестивалю пройдуть також ретроспективи фільмів Богдана Ступки, французького режисера Алана-Роба Грійє, а в рамках програми "Синергія" - ретроспектива Артура Ліпсета.

Фільмом-відкриттям фестивалю стане українська німа стрічка "Шкурник" 1927 року, яка була відреставрована в цьому році. "Шкурник" - авантюрно-пригодницький роуд-муві, абсолютно нехарактерний для свого часу, один з нечисленних прикладів української ранньої кінокомедії. За радянської влади фільм був заборонений до показу. Демонстрація фільму відбудеться на відкритті МКФ 20 жовтня в Національній опері України у супроводі симфонічного оркестру.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини