RU

На аукціон у Києві виставлять картини музи Пікассо і Модільяні

16.11.2011, 16:16
На аукціон у Києві виставлять картини музи Пікассо і Модільяні - Фото
В.Гегамян, "Африканка", 1980-і рр.
У суботу, 19 листопада, в Києві відбудеться аукціон українського мистецтва ХХ-ХХІ століть "Українська альтернатива ХХ", який проводить аукціонний дім "Дукат".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори аукціону, вперше на торги буде виставлено ​​роботу художниці Маревни - однієї з найяскравіших постатей паризької богеми XX століття, музи таких художників, як Пікассо, Модільяні та Шагала, першої дружини видатного Дієго Рівери. Ціни на деякі її твори на світових торгах перевищують 200 тисяч євро. Портрет її роботи, представлений на київському аукціоні, оцінено в $35-40 тисяч.

Також на торгах буде представлена ​​мультимедійна робота "Створення" - результат спільної імпровізації художника Матвія Вайсберга і композитора Дмитра Шурова Pianoboy.

Топ-лот аукціону - масштабна робота Валерія Гегамяна "Африканка". Один з кращих творів художника належить до серії етнографічних жіночих образів, створеної ним в 1980-х роках.

Також виставлено понад 100 творів відомих вітчизняних художників і графіків ХХ і XXI століть: майстрів "Еcole de Paris", нонконформістів, художників української "нової хвилі" та інших.

Виставка і аукціон відбудуться в Музеї сучасного мистецтва України (вул.Глибочицька, 17).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини