RU

На "Євробачення" від України таки поїде Міка Ньютон

02.03.2011, 14:15
На
91330de6665aa90dcc4fed5ee0d2dc22.jpg

На "Євробачення" від України таки поїде Міка Ньютон

"Перший національний" виніс остаточний вердикт: переможницею національного відбору "Євробачення-2011" визнана Міка Ньютон (на фото). Після того, як виникли сумніви у чесності її перемоги і був призначений повторний конкурс серед трьох лідерів глядацького голосування, конкуренти Міки Ньютон - Джамала і Злата Огневич - відмовилися брати участь у "перевиборах". Таким чином Міка завоювала право представляти Україну в Дюссельдорфі на міжнародному пісенному конкурсі.

Після завершення національного відбору в суботу, 26 лютого, у деяких членів журі виникли сумніви щодо точності голосування та на їхнє прохання у присутності журналістів були перераховані протоколи голосування. Порушень виявлено не було: перемогла Міка Ньютон.

Проте член журі Ганна Герман заявила, що ініціюватиме створення комісії для перевірки відбору кандидатури від України на "Євробачення-2011". А незадоволені результатами українського нацвідбору розмістили в Інтернеті петицію до керівництва "Першого національного".

Коли з'явилася статистика голосування за конкурсантів, виявилося, що за Джамалу голосували з більшої кількості телефонів, однак за Міку Ньютон було відправлено більше SMS. У зв'язку з цим у НТКУ заявили, що при нацвідборі обмежень за кількістю відправлених повідомлень немає, але для переконливості перерахували SMS-голосування за міжнародними стандартами, тобто, коли з одного мобільного телефону зараховується тільки 20 SMS. Навіть при такому перерахунку лідером залишилася Міка Ньютон.

Щоб зняти напруження серед громадськості і виконавців, "Перший національний" запропонував фіналісткам, що зайняли перші три місця, ще раз виступити, щоб остаточно визначитися з переможцем. До того ж голосувати могли тільки глядачі, за допомогою SMS. З одного номера можна було б відправити тільки одне повідомлення на підтримку улюбленого виконавця.

Однак спочатку Джамала відмовилася від цієї пропозиції, не бажаючи брати участі "у показовому розбиранні і недоголосуваннях, єдина мета яких - заробити ще грошей на ажіотажі навколо "Євробачення", а пізніше зняла свою кандидатуру і Злата Огневич, пославшись на травму ноги.

"Отже, відпала необхідність у проведенні додаткового змагання. Тому після штучного ажіотажу, який тривав три дні, було остаточно визначено, що на "Євробачення-2011" від України поїде Міка Ньютон", - зазначають у прес-службі НТКУ.

Міка Ньютон: біографія та добірка новин>>>
"Євробачення": добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини