RU

На "Євробаченні-2012" голосуватимуть за новими правилами

04.07.2011, 10:57
На
945242c5534ad004e32f2e78be246382.jpg

На "Євробаченні-2012" голосуватимуть за новими правилами

На міжнародному конкурсі "Євробачення-2012", який пройде 22-26 травня в Баку (Азербайджан), глядачі голосуватимуть за новими правилами.

Як повідомляє БЕЛТА, Європейський мовний союз (ЕВС) вніс зміни до правил голосування на "Євробаченні".

За інформацією організаторів конкурсу, в наступному році під час голосування буде взято за основу правило, що діяло до 2010 року. Глядачі зможуть виражати симпатію всім конкурсантам, що сподобалися, протягом 10 хвилин після закінчення шоу, а не по ходу всього конкурсу, як це було останнього разу.

У ЕВС зазначили, що, згідно зі статистикою, переважна більшість глядачів віддавала голоси після виступу всіх конкурсантів. Крім того, багато хто вважав несправедливим те, що у учасників "Євробачення", що виступали на початку, більше шансів на перемогу, адже за відведений час за них могло проголосувати набагато більше прихильників.

Ще одне нововведення полягає в тому, що номери, на які можна відправляти SMS-повідомлення, будуть показані на телеекранах більш дрібним шрифтом. Раніше вони займали одну чверть екрана, чим, на думку ЕВС, відволікали увагу глядачів від основної вистави. Розмір і дизайн шрифтів будуть уточнені найближчим часом.

Нагадаємо, у фіналі пісенного конкурсу "Євробачення-2011" в Дюссельдорфі українська співачка Міка Ньютон з піснею "Angel" посіла четверте місце.

Євробачення: добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини