RU

На "Євробаченні-2009" спалахує скандал про фальсифікацію голосування

10.03.2009, 14:05

Усього через кілька тижнів після чергової "газової війни" між Москвою і Києвом стало відомо, що Росію на конкурсі "Євробачення" у цьому році представлятиме українська співачка Анастасія Приходько із двомовною піснею "Мамо" (приспіви українською). Прийняте рішення вже викликало роздратування серед багатьох російських фанатів конкурсу, а продюсер співачки Валерії, яка зайняла друге місце, Йосип Пригожин заявив про фальсифікації результатів голосування. Про це пише у вівторок "The Times".

Якщо 25% учасників sms-голосування і 6 з 11 членів журі, що проголосували за А.Приходько, хотіли продемонструвати братську любов між двома слов'янськими країнами, іронізує автор статті, у них це навряд чи вдалося.

"Пісня, виконана українською мовою, нічого спільного з Росією не має", - заявив продюсер співачки Валерії. Водночас, сама Валерія, як і велика частина претендентів, співала англійською, - відзначає видання.

Нагадаємо, конкурс естрадної пісні "Євробачення-2009" відбудеться у Москві з 1 по 16 травня 2009 року. Урочиста церемонія відкриття конкурсу запланована на 9 травня на Університетській площі на Воробйових горах, церемонія закриття - 16 травня в Гостиннгому дворі. Півфінали "Євробачення" пройдуть 12 і 14 травня, а фінал - 16 травня в спортивному комплексі "Олімпійський". Представник від України виступить на конкурсі у другому півфіналі, 14 травня.

Детальніше про українсько-російський скандал на "Євробаченні" читайте у статті чи "Чи зладнають Україна з Росією?">>>
Євробачення: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини