RU

На Великому скульптурному салоні виставлять сенсаційну колекцію

20.01.2011, 14:30
На Великому скульптурному салоні виставлять сенсаційну колекцію - Фото
c74256bb8b61b3cf893f66f27d94d42b.jpg

На Великому скульптурному салоні виставлять сенсаційну колекцію

У культурно-художньому і музейному центрі "Мистецький Арсенал" 17 лютого відбудеться відкриття Великого скульптурного салону.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори заходу, вперше в Україні буде представлено сенсаційну колекцію - повні збори шедеврів пластики неперевершеного майстра французького імпресіонізму Едгара Дега (1834-1917).

У "Мистецькому Арсеналі" будуть експонуватися 74 бронзові скульптури Едгара Дега, відтворені із збережених воскових фігур і виконані на замовлення спадкоємців майстра після його смерті у відомої ливарної майстерні Вальзуані (Франція).

Прикрасою експозиції стане одна із найвідоміших у світі скульптур - "Юна танцівниця" (на фото). До речі, це єдина скульптура, яку художник експонував за житті.

Пластичні етюди Дега найповніше виражають творчий настрій художника у той період, коли він почав стрімко втрачати зір. У своїх скульптурах Дега залишається вірним головним мотивам своєї творчості - майстрів завжди надихали витончені образи танцівниць, купальщиц, граціозні фігури коней. Покладаючись на чуття, Дега домагався виразної передачі миттєвого руху, гостроти і несподіванки пози, зберігаючи пластичну цілісність і конструктивність фігури.

Крім того, Великий скульптурний салон-2011 представить твори 30 провідних українських майстрів скульптури, які своїми добірними колекціями презентують яскраву палітру тенденцій сучасної української пластики.

Великий скульптурний салон проводиться у Києві з 2006 року. Центральними подіями салону в попередні роки були: презентація древньої монументальної скульптури від епохи бронзи до середньовіччя, експозиція скульптури майстра ар-деко Деметра Чіпаруса, колекції шедеврів авангардного художника Альберто Джакометті, фундатора дадаїзму Ганса Арпа, а також презентація робіт класиків скульптурного мистецтва ХХ століття Генрі Мура, Пабло Пікассо, Огюста Родена, Сальвадора Далі.

Салон-2011 буде відкрито для відвідування з 18 лютого по 13 березня щодня з 11:00 до 20:00. Вартість квитків - 40 грн., пільгова вартість - 20 грн.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини