RU

На "Слов'янському базарі" визначився переможець

15.07.2010, 16:45

Сьогодні вночі підбив підсумки Міжнародного конкурсу виконавців естрадної пісні "Вітебськ-2010". Його переможцем став 23-річний співак з Хорватії Дамір Кеджо. Представниця України посіла четверте місце.

Як повідомляє ІТАР-ТАРС, згідно з правилами, конкурс у Вітебську міжнародне журі дивиться разом з публікою, але не робить таємниць із своїх оцінок. Після виступу кожного претендента бали відразу ж з'являються на електронному табло, і за їхньою сумою можна обчислити призерів.

Нинішню групу лідерів очолив співак з Хорватії Дамір Кеджо. Усього на два бали відстав від нього 29-річний грузинський артист Лаша Рамішвілі. За ними слідують представниця Вірменії Анаїт Шахбазян і українка Інна Воронова.

Усього в конкурсі брали участь 19 молодих артистів з різних країн, враховуючи Болгарію і Молдову, Македонію і Польщу, Литву і Естонію, Румунію, Сербію, Казахстан, Чехію, Білорусію і Кубу.

Офіційне оголошення результатів відбудеться сьогодні ввечері на церемонії нагородження. Суддівська бригада під головуванням народної артистки України Таїсії Повалій назве імена лауреатів і вручить їм призи. Гран-прі становить $10 тис., перша премія дорівнює $6 тис., друга і третя - відповідно $4 тис. і $2 тис.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини