RU

На "Слов'янському базарі" лідирує литовець

14.07.2008, 15:37

Вчора, 13 липня, в рамках фестивалю "Слов'янський базар у Вітебську" пройшов перший день фіналу XVII Міжнародного конкурсу виконавців естрадної пісні "Вітебськ-2008". У ньому взяли участь 15 співаків з 15 країн. За умовами конкурсу, вони виконували пісні композиторів слов'янських країн мовою однієї з слов'янських країн у супроводі Національного концертного оркестру Республіки Білорусь.

Як повідомляє прес-служба фестивалю, після першого дня фіналу лідирує литовець Донатас Монтвідас. Він виконав пісню "Простится" гурту "Уматурман" і набрав найбільшу кількість балів – 102. На другому місці - співак з Болгарії Пламен Патів з 101 балом.

Виконавці з Білорусі, Росії та України після першого дня конкурсу набрали приблизно однакову кількість балів: білорус Віталій Гордій і росіянка Лєна Вальовська - по 99, а українець Владислав – 98. Найгірший результат – 80 балів - поки у Нени із Киргизстану.

Другий день фіналу конкурсу пройде сьогодні, 14 липня. Він визначить переможця XVII Міжнародного конкурсу виконавців естрадної пісні "Вітебськ–2008". Нагородження переможців відбудеться 15 липня.

Нагадаємо, що минулого року "Гран-прі" XVII Міжнародного конкурсу виконавців естрадної пісні "Вітебськ–2008" отримала українка Наталія Краснянська.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини