RU

На конкурсі "Нова хвиля" Україну представлять три учасники

19.04.2010, 15:20

На міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної музики "Нова хвиля 2010" Україну представлятимуть група "Труси, що співають", Тетяна Ширко і Іван Березовський. Таке рішення прийняло професійне журі на чолі з композитором Ігорем Крутим, обравши з 125 претендентів 16 фіналістів конкурсу.

На "Новій хвилі" учасниці групи "Труси, що співають" планують заспівати пісню Майкла Джексона "Bad", українську народну пісню "Розпрягайте, хлопці, коней" і власну композицію "Пластичний хірург".

Для 17-річної Т.Ширко це вже друга спроба потрапити на "Нову хвилю". Минулого року вона брала участь у відборі, але до фіналу не вийшла.

Водночас І.Березовський не вперше проходить випробування конкурсом. Він є лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Зорепад" (2002), брав участь у Міжнародному фестивалі "Київські літні музичні вечори" (2003) і вийшов до двадцятки фіналістів українського відбору на "Євробачення-2010".

Також у фіналі "Нової хвилі" братимуть участь представники Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Болгарії, Бразилії, Ізраїля, Китаю, Казахстану, Фінляндії, Естонії і Латвії, шанс потрапити до фіналу є у виконавців з Румунії і Італії. Кожна з цих країн представлена одним учасником, тоді як Росія, як і Україна, відправляє на конкурс трьох учасників - "Music Hayk", групу "Муракамі" і Єгора Сесарева.

Конкурс "Нова хвиля" пройде в Юрмалі (Латвія) з 27 липня по 1 серпня 2010 року.

Нагадаємо, минулого року перше місце на пісенному конкурсі "Нова хвиля" посіла українська виконавиця Джамала та індонезійський виконавець Сондоро Санді. Інша учасниця від України - Мила Нітіч посіла п'яту позицію і отримала спецприз від Алли Пугачової. Ще один співак від України, Владислав Левицький, посів восьме місце.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини