RU

На київському залізничному вокзалі відбудеться бал-маскарад "Карнавалія"

09.02.2011, 10:50
На київському залізничному вокзалі відбудеться бал-маскарад
e93e2a7666b40b4afeb14492eaa2ccaf.jpg

На київському залізничному вокзалі відбудеться бал-маскарад "Карнавалія"
П'ятий щорічний благодійний бал-маскарад "Карнавалія" цього року пройде в Блакитному карнавальному залі Центрального залізничного вокзалу. 12 лютого з 19:00 до 4:00 тут зберуться більше тисячі почесних гостей з України і світу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори балу, у цей святковий вечір публіці буде представлено вісім карнавалів: "Фантазійне Стрітення", "Віденський бал-редут", "Пристрасний по-аргентинськи карнавал", "Таємничий Китай", "Індійський карнавал "Голлі", "Божевілля Бразилії", "Ново-Орлеанський Марді-Гра" і "Феєричний Венеціанський карнавал".

Місце проведення балу вибрано не випадково. Організатори наголошують, що Київський вокзал з часу заснування у XVIII столітті втілював у собі стриману елегантність і грандіозність англійської готики. На початку ХХ століття архітектори додали будівлі стилю українського необарокко з деякими рисами конструктивізму. Отже, "Карнавалія" дасть змогу доторкнутися до чарівності сучасності і одночасно відчути дихання історії.

Керувати маскарадним дійством будуть ведучі Тетяна Гончарова, Ольга Сумська, Ольга Фреймут, Марися Горобець і dj Паша. Концертну програму поставив відомий режисер, керівник шоу-балету "Вамп" Влад Тодуа.

Дрес-кодом заходу є ретро-одяг 20-30 років минулого століття, національний або карнавальний костюм. Для жінок – вечірня або бальна сукня повної довжини, для чоловіків – смокінг або військова парадна форма, краватка або метелик. Обов'язковий атрибут – маска, яку можна буде придбати в фойє.

"Карнавалія" - це світський аналог масових карнавалів, який знаменує відкриття нового бального сезону в Україні. Організатор - Міжнародний благодійний фонд Тетяни Логуш "Мистецька скарбниця".

Нагадаємо, минулого року бал "Карнавалія" проходив у Колонному залі київської мерії.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини