RU

На фестиваль у Крим запрошені Лайза Мінеллі і Хуліо Іглесіас

06.04.2011, 13:10
На фестиваль у Крим запрошені Лайза Мінеллі і Хуліо Іглесіас - Фото
eb093a80b9e9ede962817ab6643162be.jpg

На фестиваль у Крим запрошені Лайза Мінеллі і Хуліо Іглесіас

У Міжнародному музичному фестивалі "Крим Мьюзік Фест", який пройде в Ялті 6-10 вересня, візьмуть участь більше 40 зірок з України, Росії та інших країн. Наразі організатори ведуть перемовини із американською актрисою і співачкою Лайзою Мінеллі (на фото), іспанським співаком Хуліо Іглесіасом, американським музикантом Ренді Джексоном і багатьма іншими зарубіжними виконавцями.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у Курортно-інформаційному центрі АР Крим, згоду взяти участь у фестивалі заздалегідь дали Філіп Кіркоров, Таїсія Повалій, Лоліта, Крістіна Орбакайте, Микола Басков, Ірина Білик, Вєрка Сердючка.

"До речі, жоден із "топових" українських або російських артистів не говорив про гонорар і не відмовлявся від участі у фестивалі. Природно, відмови можливі, але тільки через заплановані зазделегідь гастролі", - зазначила генеральний продюсер фестивалю Валентина Басовська.

Крім того, багато артистів, які виступатимуть на головній сцені фестивалю – у концертному залі "Ювілейний", дадуть концерти і на інших майданчиках Ялти, розташованих у фестивальній зоні. До неї увійдуть ще три сцени: одна біля фонтану поблизу "Ювілейного", друга – у районі центральної пошти і третя – біля моря. До того ж, за словами В.Басовської, третя сцена буде споруджена з використанням підводного монтажу і повітряних платформ, завдяки чому вона виходитиме у відкрите море.

Організатори додали, що завдяки розсувному даху "Ювілейного", телеоператори зможуть вести вертолітну зйомку, а також будуть використовуватися камери - "павуки", які застосовуються під час зйомці футбольних матчів. Це дасть змогу глядачам оцінити не тільки усі сцени концертного залу, але й побачити панорамні види Ялти.

"Хотілося б організувати зйомки і прямі ефіри так, щоб відобразити не тільки сам фестиваль і концертний зал, але й всю Ялту – дуже красиве і мальовниче місто. Це дасть змогу нам створити незвичайні і оригінальні сюжети, яких ніхто і ніколи ще не знімав", - додала генпродюсер фестивалю.

Нагадаємо, "Крим Мьюзік Фест" пройде в Ялті 6-10 вересня. Головна сцена фестивалю – концертний зал "Ювілейний" – буде спеціально реконструйована для цих цілей. Зокрема передбачена установка сучасного світлового обладнання, сценічного майданчика на даху, безлічі екранів тощо.

У межах фестивалю пройде конкурс музичних виконавців із багатьох країн світу, зокрема із Бразилії, Мексики, Індії, Японії, Північної і Південної Америки тощо.

Художнім керівником фестивалю стане Примадонна російської естради Алла Пугачова. Музичний проект буде транслюватися на провідних телеканалах України, Росії і країн СНД.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини