На фестиваль у Крим запрошені Лайза Мінеллі і Хуліо Іглесіас

06.04.2011, 13:10
На фестиваль у Крим запрошені Лайза Мінеллі і Хуліо Іглесіас - Фото
eb093a80b9e9ede962817ab6643162be.jpg

Очікується, що на фестивалі виступатимуть Філіп Кіркоров, Таїсія Повалій, Лоліта, Крістіна Орбакайте, Микола Басков, Ірина Білик, Вєрка Сердючка. Усього на "Крим Мьюзік Фест", яким керуватиме Алла Пугачова, приїдуть більше 40 зірок із різних країн

На фестиваль у Крим запрошені Лайза Мінеллі і Хуліо Іглесіас

У Міжнародному музичному фестивалі "Крим Мьюзік Фест", який пройде в Ялті 6-10 вересня, візьмуть участь більше 40 зірок з України, Росії та інших країн. Наразі організатори ведуть перемовини із американською актрисою і співачкою Лайзою Мінеллі (на фото), іспанським співаком Хуліо Іглесіасом, американським музикантом Ренді Джексоном і багатьма іншими зарубіжними виконавцями.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у Курортно-інформаційному центрі АР Крим, згоду взяти участь у фестивалі заздалегідь дали Філіп Кіркоров, Таїсія Повалій, Лоліта, Крістіна Орбакайте, Микола Басков, Ірина Білик, Вєрка Сердючка.

"До речі, жоден із "топових" українських або російських артистів не говорив про гонорар і не відмовлявся від участі у фестивалі. Природно, відмови можливі, але тільки через заплановані зазделегідь гастролі", - зазначила генеральний продюсер фестивалю Валентина Басовська.

Крім того, багато артистів, які виступатимуть на головній сцені фестивалю – у концертному залі "Ювілейний", дадуть концерти і на інших майданчиках Ялти, розташованих у фестивальній зоні. До неї увійдуть ще три сцени: одна біля фонтану поблизу "Ювілейного", друга – у районі центральної пошти і третя – біля моря. До того ж, за словами В.Басовської, третя сцена буде споруджена з використанням підводного монтажу і повітряних платформ, завдяки чому вона виходитиме у відкрите море.

Організатори додали, що завдяки розсувному даху "Ювілейного", телеоператори зможуть вести вертолітну зйомку, а також будуть використовуватися камери - "павуки", які застосовуються під час зйомці футбольних матчів. Це дасть змогу глядачам оцінити не тільки усі сцени концертного залу, але й побачити панорамні види Ялти.

"Хотілося б організувати зйомки і прямі ефіри так, щоб відобразити не тільки сам фестиваль і концертний зал, але й всю Ялту – дуже красиве і мальовниче місто. Це дасть змогу нам створити незвичайні і оригінальні сюжети, яких ніхто і ніколи ще не знімав", - додала генпродюсер фестивалю.

Нагадаємо, "Крим Мьюзік Фест" пройде в Ялті 6-10 вересня. Головна сцена фестивалю – концертний зал "Ювілейний" – буде спеціально реконструйована для цих цілей. Зокрема передбачена установка сучасного світлового обладнання, сценічного майданчика на даху, безлічі екранів тощо.

У межах фестивалю пройде конкурс музичних виконавців із багатьох країн світу, зокрема із Бразилії, Мексики, Індії, Японії, Північної і Південної Америки тощо.

Художнім керівником фестивалю стане Примадонна російської естради Алла Пугачова. Музичний проект буде транслюватися на провідних телеканалах України, Росії і країн СНД.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - КЛУБ 4 ЛАПИСобаче офісне життя