RU

На фестивалі у Києві покажуть кіно про справжніх чоловіків

23.11.2010, 18:00
На фестивалі у Києві покажуть кіно про справжніх чоловіків - Фото
7f3001f179b757bc876e2e67fddb3f1c.jpg

На фестивалі у Києві покажуть кіно про справжніх чоловіків

З 25 листопада по 4 грудня у кінотеатрі "Київ" відбудеться перший міжнародний фестиваль "Кіно у погонах". У програму фестивалю увійшли десять фільмів про справжні "чоловічі професії": військового, поліцейського, пожежника, слідчого, міліціонера тощо.

Зокрема на суд глядача буде представлена драма "Шеренга" (Сербія), музична драма "Франція" (Франція), фентезі "Старий переказ. Коли сонце було богом" (Польща), мелодрами "Маленький солдат" (Данія), "Приречені на війну", "Свої-Чужі" і "Лещата" (Росія), драма "Військовий кореспондент" (Болгарія), детектив "Стрибок Афаліни" (Казахстан), бойовик "Афганець" (Україна).

"Шеренга"
Група белградських поліцейських вештається по місту під час політичних демонстрацій у Сербії проти режиму Слободана Мілошевича. Вони б'ють демонстрантів, хоч нічим не відрізняються від інших. Їхні особисті драми і моральні дилеми переплітаються з гнівом народу і долею згубного політичного задуму. Під час розгону однієї з демонстрацій батько-поліцейський зустрічає серед демонстрантів свою дочку...
Режисер: Горан Маркович. У ролях: Марко Ніколіч, Драган Петрович, Нікола Джурічко, Небойша Мілованович, Ратко Танкосич.

"Франція"
Загадкова розповідь про подорож дванадцяти солдат по риштуваннях і полях Франції припиняється чотирма незвичайними музичними антрактами у стилі "психоделик-поп". Камілла чекає чоловіка, який пішов на фронт. Але несподівано отримавши короткий лист про розрив між ними, вона вирішує переодягнутися чоловіком і знайти чоловіка. Стараючись не попастися на очі жандармам, у лісі Камілла приєднується до групи солдат. Вдень і вночі вона відкриває для себе те, що не могла б і уявити, про що їй ніколи не розповідав її чоловік і те, що її нові товариші побоюються їй відкрити: Францію.
Режисер: Серж Бозон. У ролях: Сільвія Тестю, Паскаль Грегорі, Гійом Депардьє.

"Старий переказ. Коли сонце було богом"
Дія фільму розгортається у дев'ятому сторіччі, в язичницьких племенах древніх слов'ян. Знатні князі ведуть безперервні війни у боротьбі за вплив і владу. Але навіть тут, серед бруду і крові, є місце благородству, честі і любові. Як, проте, і для підлоти і підступності...
Режисер: Ежи Гофман. У ролях: Міхал Жебровський, Богдан Ступка, Ганна Димна, Єва Вісневська, Мачей Козловський, Ежи Трелі, Анджей Печиньський.

"Маленький солдат"
Лотта закінчує службу в армії. Але не маючи ніяких інших навичок, крім військової виправки, не може влаштуватися на роботу. Її батько, сутенер, пропонує їй роботу охоронця при дівчинках за викликом. Це змінює долю Лотти, до того ж до однієї з підопічних у неї з'являються теплі почуття.
Режисер: Аннет К.Олесен. У ролях: Трін Дірхольм, Фінн Нільсен, Лорна Браун.

"Приречені на війну"
Герої фільму, як Ромео і Джульетта, покохали один одного і хочуть бути разом, але різні погляди і завдання приводять їх до конфлікту і нерозуміння. Він хоче вижити і жити - і це його обов'язок перед нею і перед своїм почуттям. Для неї ж важливий тільки борг перед Батьківщиною.
Режисер: Ольга Жуліна. У ролях: Ніна Лощиніна, Юрій Колокольников, Андрій Панін, Дарія Михайлова, Федір Добронравов.

"Свої-Чужі"
Відносини Матвея, московського пожежника, і його дівчини Ольги пройшли випробування часом, і наближаються до весілля. Під час пожежі в одному з московських будинків Матвей рятує маленького хлопчика, Бориса, батьків якого так і не вдалося витягнути з вогню. Матвей всією душею прив'язується до хлопчика, але Ольга не може прийняти його любові до чужого малюка. Чи зможуть вони після цього продовжувати відносини і прийняти Бориса у сім'ю або він так і залишиться для них чужим?
Режисер: Тімур Кабулов. У ролях: Дмитро Дюжев, Олена Панова, Володимир Сичов, Катерина Вуличенко.

"Військовий кореспондент"
Йде 1917 рік. Капітан Йордан Йовков має передати обручку своєму другові за лінію Північного фронту в Добруджі. Виконуючи доручення батька свого друга, він зіткнеться зі справжнім обличчям війни.
Режисер: Костадін Бонев. У ролях: Пенко Господінов, Ірні Жамбонас, Антоній Аргіров, Гергана Плетнева.

"Стрибок Афаліни"
В основі фільму - реальні події, що відбувалися у Казахстані незадовго до президентських виборів 2005 року. Сюжет розгортається навколо протистояння не тільки політичних, але й кримінальних сил. Два офіцери МВС Казахстану і Росії, розслідували вбивство торгового представника, опиняються у центрі політичних інтриг.
Режисер: Ельдор Уразбаєв. У ролях: Дарія Мороз, Фархад Аманкулов, Костянтин Мілованов, Ерік Жолжаксинов.

"Лещата"
Денис Орлов - молодий амбітний ді-джей нічного клубу. Він мріє стати професійним музикантом і змінити танцпол на концертні зали. Щоб роздобути грошей, Денис погоджується один раз продати легкі наркотики, але переходить дорогу районному кримінальному авторитету Вернеру. Дениса і його друзів ставлять перед вибором - або "відробляння гріхів" у структурі Вернера, або безіменна могила на пустирі за містом. Єдине бажання Дениса - повернутися до нормального життя, але для цього йому доведеться зробити нелегкий вибір.
Режисер: Валерій Тодоровський. У ролях: Максим Матвеєв, Федір Бондарчук, Олексій Серебряков.

"Афганець"
Іван Коваль виконує свій інтернаціональний обов'язок в Афганістані. Під час перестрілки з душманами він вбиває одного з них. Суд постановляє, що вбивство було невиправданим і присуджує хлопцеві 15 років ув'язнення. Під час конвоювання Івана на гауптвахту його викрадають душмани. Втечі, погоні, екстремальні ситуації ставлять цей фільм в один ряд із найкращими зразками фільмів у стилі "екшн".
Режисер: Володимир Мазур. У ролях: Петро Ярош, Максим Дрозд, Андрій Кашкарев, Микола Ковбас.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини