RU

На Crimea Music Fest українська співачка посіла перше місце

12.09.2011, 11:11

На Crimea Music Fest українська співачка посіла перше місце

Головну премію - гран-прі та 100 тисяч доларів - Міжнародного пісенного конкурсу, який проходив в рамках фестивалю Crimea Music Fest в Ялті, жюрі присудило Кароліні Сото з Чилі. При цьому вибір професіоналів повністю співпав з думкою публіки: після виконання світового хіта зал викликав конкурсантку з Чилі на біс.

Перше місце завоювала конкурсантка з України Злата Огнєвич (на фото). Її "Адажіо" під час конкурсу світових хітів у другий конкурсний день фестивалю підкорило зал і жюрі на чолі з Софією Ротару. Злата отримала 50 тисяч доларів. Також їй присудили Приз преси фестивалю Crimea Music Fest, який зробив скульптор Олег Пінчук. "Золотого конька" від усієї журналістської братії вручив співачці відомий музичний критик Артур Гаспарян.

Друге місце присудили конкурсанту з Індії Ніхілу Д’суза – він відвезе додому 30 тисяч доларів.

Третє місце жюрі присвоїло сестрам із Шрі-Ланки Умаре та Умарії – дівчини отримали премію в 20 тисяч доларів.

Крім того, 50 тисяч доларів отримала група "Rin’Go" з Казахстану. Яскраві і самобутні артисти відвезуть з собою з Ялти особисту премію Алли Пугачьовою – "Зірку Алли".

Нагадаємо, перший Міжнародний музичний фестиваль Crimea Music Fest, художнім керівником і головним натхненником якого виступила Алла Пугачьова, пройшов в Ялті з 6 по 10 вересня. У рамках фестивалю відбувся конкурс, в якому взяли участь 20 талановитих виконавців з різних країн світу, що вже досягли успіху в своїх країнах.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: всі новини>>>

Нагороди, премії, конкурси, рейтинги, рекорди: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини