RU

На "Берлінале" Україна презентує чотири фільми

04.02.2011, 14:50
На
1373d18a7ddbcdb666de7b3239381886.jpg

На "Берлінале" Україна презентує чотири фільми

У рамках 61-го міжнародного кінофестивалю "Берлінале" Україна візьме участь в основному конкурсі з повнометражним фільмом "В суботу" Олександра Міндадзе. Ще три кінороботи і трейлер до першого українського 3D-фільму будуть представлені на стенді "Європейського кіноринку". Про це повідомляє прес-служба "Української кінофундації".

Сюжет фільму "В суботу" оснований на реальній історії, яка сталася в суботу, 26 квітня 1986 року, в день вибуху на Чорнобильській АЕС. Фільм виготовлений у копродукції України, Німеччини і Росії. Його прем’єрний показ запланований на 14 лютого.

Український стенд у рамках "Європейського кіноринку" на "Берлінале" працюватиму протягом всього фестивалю - з 10 по 20 лютого. Європейським професіоналам кіно і глядачам покажуть дві повнометражні стрічки - "Аня, "Волга", рок-н-ролл" Костянтина Коновалова і "Мільйон до неба" Ігоря Копілова.

Також до уваги глядачів буде запропонована добірка різножанрових короткометражек "Українська сучасна панорама", яку становили 10 фільмів. Це кінострічки "Її місце порожнє" Богдани Смірнової, "Перешкода" Максима Буйніцки, "Врятуй і збережи" Руслана Батицького, "Автопортрет" Олександра Усика, "Дріфтер" Олександра Образа, "Мотор" Сергія Кочергіна, "За рамками" Максима Ксенді, і анімаційні фільми: "О, Париж!" Олександра Шмигуна, "Чарівній горох" Ярослава Руденка-Шведового і "Щедрик" Степана Коваля.

Крім того, у рамках роботи стенду буде презентовано трейлер першого українського фільму в форматі 3D - "Кохаю і крапка".

"Презентація на кіноринках не тільки готових фільмів, але й тих, що перебувають на фінальних стадіях виробництва, є загальноприйнятою практикою на кіноринках. Адже виробництво фільмів за такими технологіями, як 3D, є досить складним і тривалим. Тому про такі фільми треба розповідати кіноспільноті вже на стадії проекту", - зазначає директор "Української кінофундації" Андрій Халпахчі.

Окремо А.Халпахчі зазначив, що цього року організатори українського стенду дістали підтримку з боку держави. Зокрема близько 200 тис. грн. виділить Держкомкіно.

А 14 лютого "Українська кінофундація" влаштовує "українську вечірку" - прийом-презентацію на честь вітчизняного кіно. Традиційно це місце знайомств і зустрічей продюсерів, дистриб'юторів, фестивальних діячів, і подібні заходи є дуже важливими для подальшого просування національного кіно.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини