RU

На аукціон у Києві виставлять український живопис і графіку ХХ століття

18.02.2011, 14:30

У столичному Центрі сучасного мистецтва "М17" з 25 лютого по 4 березня відбудеться предаукціонна виставка класичного українського живопису і графіки ХХ століття від аукціонного дому "Золотий перетин".

До уваги громадськості будуть представлені картини Миколи Глущенка, Тетяни Яблонської, Сергія Шишки, Марії Примаченко та інших знакових художників минулого століття. Більшість робіт - із закритих приватних колекцій, і будуть виставлені для широкої публіки вперше.

Крім того, вперше на аукціоні буде представлена колекція української графіки, яка вміщує близько 40 робіт, виконаних у різноманітній техніці на папері і картоні такими знаковими українськими художниками ХХ століття, як Віктор Зарецький, Сергій і Ігор Григорьєви, Михайло Дерегус, Микола Глущенко, Василь Касьян, Михайло Туровський, Алла Горська, Яків Басов та іншими.

Центральним же лотом аукціону, який відбудеться 5 березня, стане робота Миколи Глущенка, одного з найпопулярніших українських художників ХХ століття, що продаються, зірки салонів довоєнного Парижу і радянського розвідника. Виставлений на торги живопис "Жінка і натюрморт" оцінений у $45-65 тисяч і є, на думку експертів, еталонним зразком всієї творчості автора.

24 лютого відбудеться відкриття виставки для vip-гостей, а з 25 лютого по 4 березня подивитися на витвори найкращих майстрів минулого століття зможуть всі охочі.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини