RU

На АртПолі’2011 музиканти вийдуть на сцену-гніздо і зіграють на овочах

11.07.2011, 13:44
На АртПолі’2011 музиканти вийдуть на сцену-гніздо і зіграють на овочах - Фото
c31f04bd1e34e0d96826fe832b6f674b.jpg

На АртПолі’2011 музиканти вийдуть на сцену-гніздо і зіграють на овочах

Міжнародний фестиваль АртПоле’2011 відбудеться 12-16 липня на новій території – в мальовничих місцях Дністровського каньйону (село Уніж Івано-Франківської області). На дев'ятий фестиваль запрошені художники і музиканти з дев'яти країн: України, Білорусі, Польщі, Чехії, Угорщини, Великобританії, Франції, Австралії й Росії.

Тут можна буде почути спільний проект тріо з Мінська "Port Mone" і української "ДахаБрахи", разом з українськими віджеями на фестивалі будуть творити британці "Trio VD" і австралійці "Wild Marmalade". Відбудуться також інші прем'єри, зокрема, широкій аудиторії вперше буде представлено "Билину" – музичний перформанс Уляни Горбачевської, відомої по проектах "Майстерні пісні".

"Гайдмаки" готують теплу і душевну програму, частину якої вони не грали вже декілька років, а деякі пісні в останній раз вони співали ще на карпатських "Шешорах". "Перкалаба" порадує гостей спільним виступом з польською "Паприкалабою", аматорським оркестром, що виконую перкалабські композиції на інструментах, зроблених з овочів.

Крім того, на АртПолі’2011 виступлять "Village Kollektiv" (Польща), "Besh’o’droM" (Угорщина), "Feloche" (Франція), "Dva" (Чехія), українці "Пропала Грамота", Зіра і Бадьян Сауна Систем, "Фолькнери" та інші.

Їх виступи будуть проходити на великій сцені, яка в цьому році також буде особливою – спеціально до фестивалю в Уніжі будується сцена-гніздо, яка є одночасно і художнім об'єктом – метафорою фестивальної взаємодії, і функціональною конструкцією.

Автентична сцена невелика, але дуже колоритна: її представляють відкриття Арт-Поля, група "Джазаїр" – кримські цигани чінгіне, яких до цього можна було почути лише на закритих родинних святах, "Капела Бай", що об'єднує кращих музикантів з Карпат, а також група з сусіднього села Лука – "Перемітка".

Крім музичної частини, всі групи готують програму майстерень: танці, пісні, приготування традиційних блюд. Знайомство з кухнею різних народів, а також чайні церемонії і традиційні коктейлі різних країн, в поєднанні із зустрічами з музикантами, відбуватимуться в зоні арт-кафе, перебудованій з покинутої ферми.

Програма майстер-класів включає ковальство, гончарство, виготовлення витинанок, а також менш традиційні – насамперед, це "Як Умієм Оркестра", відоме ще під назвою "Хор глухонімих", де кожний може випробувати свої сили незалежно від музичних талантів.

Серед інших майстерень: фото-майстерня, ідея якої – задокументувати фестиваль виключно зусиллями фестивальної публіки, ранкові фізичні вправи Good morning, body, тренинги студії "Проті Ночі", віджеїнг і навіть журналістика.

Крім того, щодня о 15:00 буде починатися програма документального, а в останній день – анімаційного кіно. Пронизливі й глибокі спостереження і роздуми французьких, британських, польських, іспанських, литовських, американських і українських кінематографістів на тему особистості в навколишньому природному і культурному середовищі. А 15 липня в програмі – фільми про Україну, особливі риси країни та її жителів.

Вартість квитків безпосередньо на місці події: 280 грн. (з 12, 13, 14 до 16 липня), 80 грн. (одноденний квиток на 12, 13 або 14 липня), 200 грн. (на 15-16 липня).

Культура й мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини