RU

Музичні смаки українців: поп, фолк, шансон

24.11.2009, 16:20

Найулюбленішими стилями музики для українців є поп-музика (32%), народна або фолк (25%) і шансон (22%). Про це свідчать результати соцопитування.

Кожному п'ятому українцеві подобається класична музика. Танцювальну музику або диско слухають 13% опитаних, романси - 12%, клубну музику - 9%. Рок залишається популярною серед 7%, бардовська музика - серед 6%. До того ж 5% українців полюбляють духовну музику, 5% - джаз, 3% - реп, 3% - блюз. Найнижчу популярність серед українців мають важкий рок та реггі.

Чим старше респонденти, тим більше віддають перевагу народній музиці, чим молодше - тим частіше слухають поп-музику. Крім того, близько третині молоді подобається клубна музика, майже кожному п'ятому - рок. Люди старшого віку віддають перевагу романсам і духовній музиці.

Шансон, класична і бардовська музика найбільш популярна серед українців середнього віку.

Більш освічені респонденти, крім поп-музики, також слухають класичну музику, романси, рок і джаз. Серед найменш освічених пальма першості залишається за народною музикою.

Клубна музика, рок і реп найбільш популярні серед респондентів, що не перебувають у шлюбі і не мають дітей. Пари, які живуть у цивільному шлюбі, віддають перевагу поп-музиці, бардовській музиці та джазу.

Одружені і заміжні віддають перевагу народній і класичній музиці, а також шансону, не мають нічого проти танцювальної і поп-музики.

Опитування проведено 3-12 жовтня 2009 року соціологічною групою "Рейтинг" серед 2000 респондентів у віці від 18 років, методом особистого інтерв'ю. Похибка може становити від 1,8 до 3%.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини