RU

Музеї з Лаври можуть переїхати у "Мистецький арсенал"

16.11.2010, 10:20
Музеї з Лаври можуть переїхати у
d5f2db5470c3e4dcf77ba7b7ebae9637.jpg

Музеї з Лаври можуть переїхати у "Мистецький арсенал"

У Міністерстві культури і туризму запевняють, що жоден музей із території Києво-Печерської Лаври не буде виселений, поки йому не знайдуть інше відповідне приміщення. Про це заявив заступник Міністра культури і туризму Тимофій Кохан. Зокрема йдеться про Музей історії українського театру і Музей українського декоративного мистецтва.

Як передає УНІАН, Т.Кохан зазначив, що у Мінкультури створена спеціальна комісія, яка займається питанням відселення музеїв із території Лаври. Її очолює Міністр культури Михайло Кулиняк.

"Я уповноважений передати позицію Міністра культури, Міністерства з цього питання. Жоден із музеїв, які зараз перебувають на території Лаври, не буде виселений, поки для цього музею не буде знайдене адекватне приміщення для експозиції. До цього моменту ніяких переїздів, переселень не буде", - запевнив Т.Кохан.

До того ж замміністра висловив думку, що краще було б розмістити ці музеї на території "Містецького арсеналу", коли його будівництво і облаштування буде завершено.

Нагадаємо, раніше намісник Києво-Печерської Лаври владика Павло заявив, що на території Києво-Печерської Лаври повинен залишитися тільки один музей - Музей книги і книгодрукування України.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини